برادر کشی در شهرستان کمیجان

مرد ی 47 ساله در يكي از روستاهاي شهرستان کمیجان، پس از کشتن برادر و مجروح ساختن برادر زاده 17 ساله اش با اسلحه در پی اختلافات شدید خانوادگی، در پایان با شلیک به خود، به زندگی اش پایان داد.

برادر کشی در شهرستان #کمیجان/ قاتل پس از مجروح کردن برادرزاده و کشتن برادرش با اسلحه، به زندگی خود، پایان داد.

مرد ی ۴۷ ساله در یکی از روستاهای شهرستان کمیجان، پس از کشتن برادر و مجروح ساختن برادر زاده ۱۷ ساله اش با اسلحه در پی اختلافات شدید خانوادگی، در پایان با شلیک به خود، به زندگی اش پایان داد.

سرهنگ “محمود خلجی”معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی  در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در ساعت ۱۶و ۶ دقیقه عصر روز گذشته خبری مبنی بر درگیری خونین در یک خانه مسکونی در یکی از روستاهای این شهرستان به پلیس ۱۱۰ مخابره شد که بلافاصله تیم های گشت انتظامی  و دیگر نیروهای امدادی در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کمیجان پس از ورود به خانه و بررسی فنی این حادثه تلخ، دریافتند که  در این حادثه، ۲ برادر بر اثر اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده اند و در نهایت برادر۴۷ ساله، برادر ۴۱ ساله  خود، را با شلیک گلوله کلت دست ساز، به قتل رسانده و در ادامه برادر زاده۲۷ ساله اش را نیز مجروح و در پایان با شلیک گلوله ای، به زندگی خود پایان داده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی  با اشاره به انتقال فرد مجروح این حادثه توسط نیروهای امدادی، به مرکز درمانی در شهرستان اراک افزود: پرونده مقدماتی این حادثه خونین تشکیل و برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =