رزمایش بزرگ «جهادگران فاطمی ۳» دراستان مرکزی آغازشد

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج استان مرکزی گفت: رزمایش جهادگران فاطمی ۳ با ۳۵۰ گروه جهادی در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش سلام کمیجان،رزمایش جهادگران فاطمی ۳،درتاریخ ۱۰الی ۱۹مردادماه ۱۴۰۲ باحضور گروه های جهادی شهرستان کمیجان و اقشاربسیج در عرصه های مختلف جهادی برگزارمی گردد.

سرهنگ پاسدار علی مطلبی صبح سه شنبه در مراسم افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی ۳ اظهار داشت: جهادگران بسیجی برای خدمت بی منت به مردم لحظه‌ای متوقف نمی‌شوند و جبهه جهانی خدمت‌رسانی توسط جهادگران بسیجی پا به پای جبهه مقاومت پرچم مقدس ایران اسلامی را هر روز برافراشته‌تر خواهند کرد و ایرانی قوی را محقق خواهند کرد و برای اعتلای اسلام نقش آفرینی می‌کنند.

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج استان مرکزی افزود: بسیج امروز مصمم‌تر از هر زمانی برای خدمت به مردم در میدان است و جهادگران بسیجی با اتکا به قدرت ایمان و عزمی راسخ برای آبادانی ایران قوی و مقتدر خالصانه تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به آغاز رزمایش جهادگران فاطمی ۳ در سراسر استان گفت: مرحله سوم رزمایش جهادگران فاطمی از امروز دهم تا نوزدهم مرداد ماه به مدت ۱۰ روز همزمان با دیدار تاریخی امام خامنه‌ای با جهادگران و بسیج سازندگی برگزار می‌شود.

مطلبی افزود: در این رزمایش جهادگران در گروه‌های تخصصی در مناطق کم‌برخوردار خدمات درمانی، اقتصادی، علمی، آموزشی، فرهنگی، عقیدتی و عمرانی به ولی‌نعمتان انقلاب در حاشیه شهرها و مناطق محروم و روستاهای محروم ارائه خدمات می‌دهند.‌

وی بیان کرد: رزمایش جهادگران فاطمی ۳ به منظور هم‌افزایی و نمایش گسترده فعالیت‌های گروه‌های جهادی، گسترش گفتمان، فرهنگ و تفکر حرکت‌های جهادی در سطح جامعه و نیز گسترش خدمت رسانی و ایجاد برابری اجتماعی و حمایت از اقشار کم برخوردار اجرا می‌شود.

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج استان مرکزی خاطر نشان کرد: در این مرحله از رزمایش جهادگران فاطمی، ۳۵۰ گروه جهادی در ۱۲ عرصه خدمت رسانی خواهند داشت و بسیج کردن آحاد جامعه برای تحقق شعار عدالت و پیشرفت در سطح کشور و ترویج فرهنگ و روحیه کار جهادی، تلاش و عدالت خواهی از جمله اهداف این رزمایش بوده که در راستای حضور کارآمد متخصصان، نخبگان، اساتید و مبلغان در خدمت رسانی به محرومین بسیار مؤثر است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =