نگاه قدرت ها به جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای است/ باید همواره آمادگی خود را حفظ کنیم

تبریزرئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهارداشت: قطب قدرت در حال چرخش به سمت آسیاست و نگاه قدرت‌های غیر غربی هم به جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای است.

تبریزرئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهارداشت: قطب قدرت در حال چرخش به سمت آسیاست و نگاه قدرت‌های غیر غربی هم به جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای است.به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سردار سرلشکر باقری صبح امروز در جمع شورای فرماندهی سپاه آذربایجان شرقی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای لشکر عاشورا اظهار کرد: برابر گزارش همکارانم در ستاد کل، اقدامات بسیار خوبی در سپاه عاشورا انجام شده است. سپاه حافظ انقلاب اسلامی است و گزارشات نشان می دهد، سپاه عاشورا جزو سپاه های موفق استانی است. این سپاه با آمادگی و هوشیاری اجازه عرض اندام به جریانات معاند را نداده است.

وی با اشاره به حوادث سال گذشته گفت: استان آذربایجان شرقی جزو استان های نمونه کشور بود. ما کمترین ناآرامی را در این استان شاهد بودیم. در کنار تلاش دستگاه های مختلف امنیتی، انتظامی و نظامی، نقش مردم عزیز استان در عدم همراهی با دشمن و حضور منسجم در راهپیمایی ها و تجمعات علیه دشمن بسیار برجسته بود.

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: عدم همراهی مردم با اغتشاشگران، اقتدار کشور را رقم زد که شما نتایج آن را می‌بینید. تحولاتی که در ارتباط با کشورهای منطقه و کشورهای اروپایی اتفاق افتاده، محصول سربلندی مردم و نظام در حوادث سال گذشته است. دشمن فهمیده که جمهوری اسلامی قابل براندازی نیست. 

وی با اشاره به تحولات جهانی گفت: قطب قدرت در حال چرخش به سمت آسیاست. نگاه قدرتهای غیر غربی هم به جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه ای است. 

سرلشکر باقری بیان کرد: آذربایجان شرقی هم به لحاظ تاریخی و هم به لحاظ ایفای نقش موثر در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاطع مختلف دوره پس از آن، استان مهمی است. در سپاه عاشورا روحیه جهادی و انقلابی حاکم است. باید با تمسک به این روحیات قدرت تاثیرگذاری خود در مسائل منطقه را افزایش دهید. 

وی در پایان با درود به روح شهید امنیت، امیر حسین پور نانسا گفت: به خانواده این شهید عزیز، تبریک و تسلیت می گویم. شما می بینید شقاوت دشمن بالاست و باید همواره آمادگی خود را حفظ کنیم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =