جزئیات جدید از حمله پلیس آلبانی به مقرمنافقین

یکی از عوامل ترور شهیدحسن آیت کشته شد.

اختصاصی| جزئیات جدید از حمله پلیس آلبانی به مقر منافقین

▪️یکی از عوامل ترور شهید حسن آیت کشته شد

🔹شروع این درگیری از آنجا بود که پلیس ضدتروریسم آلبانی، ۶ نفر از کادرهای سیاسی گروهک را فرا می‌خواند و به آنها ابلاغ می‌کند که قصد دارد برای سرکشی و بازدید به مقر آنها که یک اردوگاه بزرگ با دیوارهای بلند و حفاظت شده است به آنجا رفته و خواهان بازرسی از اردوگاه می‌شود.

🔹این در حالیست که منافقین برای فریب رسانه‌ها و مردم آلبانی هر چند وقت، یک هیئت از آنان را به داخل پادگان می‌آورند و اماکنی نظیر سالن غذاخوری، آشپزخانه، استودیو داخلی و… را به آنان نشان می‌دهند.

🔹در ابتدا ۶ نفر از اعضای کادر سیاسی با پلیس صحبت کرده و مامورین را به اماکن همیشگی راهنمایی می کنند اما پلیس که از قبل اطلاعاتی درباره برخی اماکن دیگر نظیر محل یگان سایبری این گروهک داشت، خواهان بازدید از آنجا می شود که منافقین با این درخواست پلیس مخالفت می‌کنند.

🔹بعد از دو ساعت مذاکره، صبر پلیس تمام می‌شود و تصمیم می‌گیرد بر اساس حکم قضایی دادگاه به ساختمان سایبری ورود کند.

🔹منافقین ضمن تشکیل زنجیره انسانی به دور برخی ساختمان‌ها، متوسل به خشونت می‌شوند و ۱۵ نفر از اعضای پلیس صدمه می‌بینند.

🔹پلیس ضدتروریسم آلبانی، ظرفیت ۱۰۰۰ نفر از ماموران خود را که پادگان اشرف را در این زمان محاصره کرده بودند، فرا می‌خواند و با اسپری فلفل راه خود را از میان دیوار انسانی منافقین باز می‌کنند.

🔹در این درگیری به ۱۵۰ خودروی پلیس آسیب رسیده اما پلیس نهایتاً موفق می‌شود وارد محل یگان سایبری شده و بسیاری از تجهیزات آنجا ازجمله کامپیوترها و سرورهای اصلی را با خود ببرد.

🔹در این سرورها اطلاعات زیادی از جمله اطلاعات مربوط به مرتبطین و نفوذی‌های منافقین در داخل ایران وجود دارد و هم اکنون این سرورها در حال بازیابی اطلاعات و پردازش هستند.

🔹در جریان حمله پلیس به اشرف۳، مریم رجوی حضور داشته که در یکی از ساختمان‌ها مخفی شده ولی از ترس استرداد به ایران، به فرانسه منتقل می‌شود.

🔹در جریان این حمله، یکی از اعضای این گروهک به نام «عبدالوهاب فرجی» با نام مستعار «علی مستشاری» کشته شده، ۷۰ نفر بازداشت، و ۱۰ نفر زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.

🔹فرجی ازجمله فرماندهان و عوامل اصلی بسیاری از عملیات‌های ترور در داخل کشور در دهه ۶۰ ازجمله ترور شهید آیت بوده است.

🎙پایگاه‌خبرےسَــــلام‌کُمیجـــان
🆔 @SalamKomijan

📌یک ایست بازرسی پلیس آلبانی در نزدیکی اردوگاه گروهک تروریستی منافقین در مانزا مستقر شده است

📌از شب گذشته اقدامات برای کنترل خودروهای ورودی و خروجی اردوگاه نیز آغاز شده است

📌به گفته منابع، این ایست بازرسی حداقل تا مرداد در این مکان خواهد ماند

📌 تاکنون هیچ حادثه‌ای گزارش نشده است

📌این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که ظن قوی مبنی بر خروج اسناد یا تجهیزاتی مربوط به تحقیقات پلیس آلبانی از این مرکز وجود دارد

📌در نتیجه تمامی رفت و آمدهای ساکنان اردوگاه کنترل خواهد شد

منافقین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =