مشارکت در انتخابات همبستگی اجتماعی را افزایش می‌دهد

امام جمعه کمیجان گفت: مشارکت در انتخابات همبستگی اجتماعی را زیاد و قوت می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سلام کمیجان»؛ نماز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ با حضور مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی، حجت‌الاسلام میرزایی برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه گفت: ایام حج است و پیام نور‌بخش مقام معظم رهبری به حجاج  در مورد مناسک این بود که اجتماع عظیم پیچیده حج با چشم تدبر دیده شود برای مسلمانان نگاه به حج نگاه سیاسی باشد و این برای جامعه ایجاد قوه می‌کند و تمرکز بر روی برائت داشته باشیم و این موضوع فقط مختص به حج نباشد و برائت انسان باید فراتر از حج و شهرهای مسلمان‌نشین ادامه یابد.

وی با اشاره به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: در انتخابات پیش‌رو دو مسئله مهم مطرح است، اولویت اصلی و مهم مشارکت حداکثری در انتخابات است. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی افزود: مشارکت در انتخابات همبستگی اجتماعی را زیاد و قوت می‌دهد و رئیس جمهور که در انتخاباتی پرشور از سوی ملت انتخاب شود، قدرت چانه‌زنی او را بالا می‌برد.

امام جمعه کمیجان در ادامه تصریح کرد: اولویت بعدی و دوم انتخاب اصلح است، غرب‌زده‌ها که چشمشان به آمریکا است مردم را گول نزنند. 

وی با اشاره به خدمات ارزشمند شهید جمهور بیان کرد: کارهای بسیار مهم و زیربنایی و مصلحت عموم مردم را در کارها برعهده گرفتن و به سرانجام رساند. 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهارده =