حضور در انتخابات باعث پیش‌روندگی انقلاب می‌شود

معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: حضور مردم و تأثیرگذاری مردم است که باعث مداومت و پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سلام کمیجان»؛امیرحسین بیاتی در شورای اداری شهرستان کمیجان گفت: شرایطی که جامعه سیاسی دارد، شرایطی است که می‌تواند در معادلات جهانی و معادلات منطقه‌ای و هم در آینده سیاسی جمهوری اسلامی ایران بسیار تأثیرگذار باشد چون یک دوره گذاری را ما در عرصه بین المللی شاهد هستیم و آن هم انتقال قدرت از غرب به‌سمت شرق است.  

معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: آینده دنیا بر اساس سه اصل، انرژی، نیروی انسانی و کشاورزی است که تکنولوژی‌هایی که در غرب بوده در حوزه شرق همه آنها را در ایران داریم و تعریف می‌شود و کشاورزی می‌تواند آینده جامعه بشری را در شرق، وضعیتش را بهبود ببخشد از این جهت یک وضعیت گذار بین‌المللی وجود دارد.  

وی گفت: چیزی که در مهاجرت معکوس یا عدم مهاجرت یهودیان به اراضی اشغالی شاهدش هستیم و مدیریت رژیم صهیونیستی توسط سنتکام و خود سازمان سیا یعنی از لحاظ داخلی وضعیتی که اینها دارند بسیار از هم پاشیده و دچار یک فروپاشی درونی شده‌اند.  

بیاتی شرایط جمهوری اسلامی را حساس دانست و گفت: ما برای چهارمین بار با یک انتخابات ریاست جمهوری پیش از موعد را سپری می‌کنیم و آن هم با از دست دادن رئیس جمهور رئیسی که نصاب‌های خدمت را تغییر داد.

معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی پیرامون شخصیت ویژه آقای رئیسی گفت: در ایرانی که کارگزارانش با حسن رفتارها در دنیا شناخته می‌شوند باعث افتخار است، زمانی که گفتگوهای منطقه‌ای را دنبال می‌کردند در مذاکرات و ارتباطات با کشورهای مختلف، منافع ملت‌های منطقه را، در نظر می‌گرفت یعنی صرفاً به منافع کشور خود توجه نمی‌کرد و این صداقت ایشان محبوبیت ایشان را در منطقه افزایش داد.  

عرصه میدان و دیپلماسی باید هم‌افزا باشد

معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در میدان، پرقدرت و در پای میز دیپلماسی فعال، عرصه نظامی است که می‌تواند کار کشور را پیش ببرد، ایران در عرصه نظامی و میدان خود را مطرح کرده است و اینها واقعیت‌های دنیای امروز است.  

وی افزود: در انتخابات، به میزان مشارکت، امنیت کشور افزایش می‌یابد. مشارکت، نسبت مستقیمی با امنیت دارد، مشارکت با مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی نسبت مستقیم دارد، از این جهت باید وظایف خود را به‌خوبی عمل کنیم. مولفه قدرت انتخابات و مشارکت مردم و نقش و تاثیرگذاری‌شان در عرصه سیاسی کشور است.  

بیاتی گفت: هدف دشمن این است که اگر حکومت ایران به‌سمت مبارزه با فساد رفت، آن را به همه مسئولان نظام تسری دهد و روی این مسئله مدام تمرکز کند حتی اگر با فساد برخورد کرد آن را وارونه جلوه بدهد.

وی یادآور شد: امروز که دشمن درصدد تخریب مسئولان انقلابی است وظیفه سنگین قدرشناسی باید ادا بشود. شاید برخی از مردم ما در حوزه وظایف اجتماعی حضور پای صندوق رأی، رفع تهدیدها و مسائل مختلف توجه ویژه داشتند اما نسبت به کارگزاران خدوم خودشان غفلت صورت گرفت یکی از الطاف شهادت رئیس جمهور و همراه نشان این بود که در جامعه، نسبت به کارگزاران مجدداً خوش‌بینی ایجاد شد.  

معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: برای اینکه این مسیر خدمتگذاری و این ارتباط دوجانبه با مردم و مثلثی که جمهوری اسلامی را شکل داد، بماند مهمترین موضوع حضور مردم است.

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم افزود: حضور مردم نباشد، امیرالمؤمنین(ع) به‌عنوان قوی‌ترین و مقتدرترین حاکم جامعه بشری کاری از او بر نمی‌آید، پس حضور مردم و تأثیرگذاری مردم است که باعث مداومت و پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی می‌شود و شکافی که دشمن بخواهد بین مردم و مسئولان ایجاد کند اتفاق نمی‌افتد.  

وی سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت را چهار راهبرد اساسی انتخابات در نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: مشارکت به‌مراتب، مهمتر است و اولویت اول است، و دشمن به‌دنبال این است که امنیت انتخابات و امنیت فضای کشور را به هم بزند با وجود اینکه دشمن خیلی هم تلاش کرده موفق نشده اما خوب بحث رقابت و سلامت، جا به جایی یک رأی در این ساختار واقعاً یک کار خارق‌العاده است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + پانزده =