ثبت‌نام آزمون استخدامی بخش خصوصی تا ۳۱تیرتمدید شد

ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی بنا بر درخواست داوطلبان برای ۲ ۱,۰ ۰۰ موقعیت شغلی در ۵,۷ ۰۰ سازمان و شرکت معتبر تا ۳۱ تیر ۱۴۰۲ تمدید شد.داوطلبان برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.inre.ir/y مراجعه نمایند.

ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی بنا بر درخواست داوطلبان برای ۲ ۱,۰ ۰۰ موقعیت شغلی در ۵,۷ ۰۰ سازمان و شرکت معتبر تا ۳۱ تیر ۱۴۰۲ تمدید شد. داوطلبان برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.inre.ir/y مراجعه نمایند.

طبق گفته دبیر هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

بدین‌وسیله به اطلاع همه افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان و افراد متخصص و ماهر می‌رساند با توجه به درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان به شرکت در هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی و با عنایت به افزایش تعداد فرصت‌های شغلی در پی افزایش سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی، مهلت ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی تا پایان روز شنبه مورخ ۳۱ تیر ۱۴۰۲ تمدید شد.

شایان ذکر است امسال بیش از ۵۷۰۰ شرکت صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان متقاضی جذب نیرو از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی هستند و تعداد فرصت‌های شغلی هفتمین آزمون از مرز  21.000 موقعیت در سراسر کشور عبور کرده است. 

متقاضیان گرامی برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، دسته‌های شغلی و … می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را دانلود و مطالعه فرمایند. در این دفترچه، اطلاعات لازم جهت آشنایی با آزمون استخدام بخش خصوصی و شرکت در آن گنجانده شده است. داوطلبان در صورت وجود هر نوع سوال یا تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه سوالات متداول مراجعه و پاسخ‌های مربوطه را مطالعه نمایند.

با توجه به این‌که مهلت ثبت نام، مجددا تمدید نخواهد شد، شایسته است داوطلبان شرکت در این آزمون، هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام خود از طریق وب‌سایت آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir اقدام نمایند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند که تا‌کنون بیش از ۱۸.۰۰۰ نفر از طریق این آزمون به سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی از آزمون استخدام بخش خصوصی معرفی شدند.

ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بیش از ۲۳۰۰۰ فرصت شغلی سراسر کشور در ۵۱۰۰ سازمان و شرکت معتبر در سال ۱۴۰۱ اقدام به برگزاری آزمون استخدام با اهداف: تامین کمبود نیروی انسانی متعهد و کارآمد و کاهش نرخ بیکاری بر اساس توانایی‌ها و شایستگی‌ها کرده بود.

پس از برگزاری مراحل ثبت نام، تکمیل مدارک، انتخاب عناوین شغلی و شایستگی‌ها، انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی و تخصصی هر دسته شغلی، داوطلبان کتاب کارنامه راهنمای شغلی خود را دریافت کردند. فرایند معرفی برگزیدگان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی از آذر ۱۴۰۱ شروع شده و تا کنون بیش از 18000 داوطلب به سازمان و شرکت‌ها صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان معرفی شده‌اند.

با توجه به تعداد و تنوع بالای شغل‌های درخواستی شرکت‌ها و تعداد داوطلبان، این فرآیند به صورت تدریجی انجام می‌گردد.

شرکت‌ها پس از بررسی رزومه‌های داوطلبان آزمون می‌توانند برای مصاحبه شغلی از ایشان دعوت به‌عمل آورند.

داوطلبان می‌توانند در قسمت “وضعیت معرفی به شرکت‌ها” صفحه کاربری خود، آخرین وضعیت معرفی خود را مشاهده نمایند.

این فرآیند تا شهریور ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

www.inre.ir/y

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =