رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
عقلانیت؛ یکی از الزامات کار سیاسی/جبهه مردمی، سرمایه‌ای اجتماعی برای انقلاب
شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی نمادی از عقلانیت سیاسی جریان ارزش و انقلابی استان است که توانسته اند نسبت به وضعیت موجود و تلاش برای تغییر آن و اصلاح امور تلاش کنند.
چرا دکترا نمی خوانی؟
کارشناسی یکی از ترجمه های غلط و طنز آمیز است؛ کارشناس کسی است که سال ها تخصص و تجربه دارد. ما هر کسی که چهار سال در دانشگاه میچرخد و غذای ارزان میخورد و روی صندلی های سفت دانشگاه، مینشیند و اس ام اس بازی میکند و با تقلب در پایان ترم نمره ای می آورد، کارشناس مینامیم
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
پیامدهای خسارت‌آفرین مناظره غیر زنده
اگر قرار است مناظره‌ها به همان صورت که ضبط شده‌اند و بدون دستکاری و حذف و سانسور پخش شود، چه نیازی به این فاصله‌اندازی هست و چرا باید میان ضبط و پخش فاصله باشد؟!
آنچه در جوی می رود آب است
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
نقش مدیریت آینده محور در مبلمان شهری
فشارهای ناشی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی، کار و فعالیت‌های مستمر برای تأمین زندگی ، کمبود زمان و فضای کافی جهت تفریح و گذران اوقات فراغت ، فضاهای یکنواخت شهری و سایر مشکلات زندگی شهری ، همگی نقش مهمی ‌را در کاهش کیفیت زندگی انسان­ها در شهرها به ویژه شهرهای جهان سوم ایفا ‌می‌نمایند .
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
نباید «ماجرای نیمروز»، ماجرای امروز شود+تصاویر
ماجرای نیمروز داستان بی بصیرتی و جهل مردمانی راه گم کرده است که شاید شرشان امروز از سر میهن ما کوتاه شده است. اما اگر کوتاهی کنیم هنوز هم بستر برای رشد چنین تفکر مسمومی در جامعه وجود دارد.
دولت فعلی خود را برای سیل مطالبات مردم آماده کند
کور خوانده اند اتاق فکرهای نام "آشنای" جریان غربگرا که می توانند با طرح دو قطبی های کاذب و دامن زدن به آن از مسئله اصلی فرار کنند.
معرفی اثری اسرارآمیز از استاد عیسی بهادری
خاطره ای از علی اکبر اقچه کهریزی بوزچلویی (درقالبی هنری) معرفی اثری اسرارآمیز از استاد عیسی بهادری نام اثر:معمای عیسی
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
معلمانی که پای تخته سیاه می خوابند/ چرا صدا و سیما از محل اسکان کارمندان سایر نهادها و ادارات گزارش منتشر نمی کند
یکی دیگر از چالش هایی که گاهی اوقات مانع اصلی بستن بار سفر می شود، محل اسکان یا اقامت در طول سفر می باشد. بدون شک امنیت فیزیکی و روانی در محل اسکان یکی از دغدغه های اساسی افراد در طول مسافرت محسوب می شود
سقوط ورزش محلات به یک دسته پائین تر/ ضرورت حمایت ورزش محلات در راستای تحول اجتماعی در جامعه
ورزش محلات در هیاهوی رویای داشتن تیم‎های لیگ برتری در شهرستان‎ها، قراردادهای میلیاردی فوتبالیست‎ها، دعواهای درون فدراسیونی، نتیجه‎گرایی، هیجان جام جهانی و ... در کمای مطلق به سر می‎برد.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir