رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
شکستن شاخ غول کنکور!
آقا این حکایت کنکور هم شده مثل حکایت توقف شماره‌گذاری خودروهای غیراستاندارد و خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس که دولت با یک دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد!
بستن تلگرام جامعه پذیر شد/کارد به استخوان رسیده؛ دولت همت کند
آقایان دولتی بدانند که کارد به اسخوان رسیده و همین شبکه های اجتماعی ضدانقلاب گریبان دولت را گرفته و درصدد ایجاد تحرک مخرب نه مسالمت آمیز اجتماعی علیه دولت هستند
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
طرح حقوق شهروندی نباید بهانه ای برای انحراف افکار عمومی
آنچه که تذکر آن در شرایط کنونی لازم است اینکه نباید طرح حقوق شهروندی بهانه ای برای انحراف افکار عمومی از موضوعات اصلی و مشکلات مهم مردم باشد. این مردمی که هدف آماج انواع گرانی‌های بی رحمانه قرار گرفته و به خاطر حفظ نظام و خون شهداء و در تبعیت از مقام معظم رهبری برای آرامش کشور چیزی نمی گویند، سیاسیو
ریجستری و کالای قاچاق بی خطر!
قاچاقچیان موبایل اساساً به این آب باریکه کارمندی قانع نیستند و ممکن است با اجرای طرح ریجیستری در عوض قاچاق کالای بی خطری چون موبایل، دست به اقدامات متهورانه پولساز دیگری بزنند و سرمایه، سلامت و حتی جان مردم را به خطر بیاندازند.
تصويب افزايش قيمت بنزين در بودجه سال ٩٧، آري يا خير؟!
در لايحه بودجه پيشنهادي سال ٩٧ كه اخيرا تقديم مجلس شده است يكي از موضوعات داغ و دسته اول آنكه بطور گسترده مورد توجه عموم مردم واقع شده، افزايش قيمت بنزين و گازوييل است.
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
پایان داعش با شمشیر مالک‌اشتر ولی امرمسلمین
پایان داعش با شمشیر مالک‌اشتر ولی امرمسلمین رقم خورد و باز هم معجزه الهی برای تقویت ایمان مسلمانان خودنمایی کرد که سرانجام انحراف و تفکر الحادی و تکفیری و تحجر نابودی و اضمحلال است.
ناجوانمردی سیاسی به بهانه زلزله
کسانی که در عرصه سیاست از هر فرصتی برای پشت‌پا زدن به رقبای خود بهره می‌برند لااقل مصیبت‌های عمومی را بهانه تسویه حساب‌های سیاسی خود نکنند.
جای خجالت شماست، نه انتقادتان
موضوع فقط یک سطل زباله نیست؛ ماجراهایی فراتر از آن در نقض حقوق شهروندی در حال روی دادن است و مولاوردی نخواسته ببیند.
رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.
شهيد سعيد جعفري، الگوي انقلابي بصير
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
دست های پنهان در تقسیم کشورهای خاورمیانه
پیمان سایکس - پیکو ۱۰۰ سال پیش در ۱۶ مه میلادی توسط بریتانیا و فرانسه به منظور تقسیم منطقه خاورمیانه بین بریتانیایی ها و فرانسوی ها منعقد شد که تبعات آن تاکنون نه تنها دامن کشورهای این منطقه، بلکه کل جهان را در بر گرفته است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 27 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir