رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

امام جمعه کمیجان: فضیلت قربانی کردن در روز عید قربان/باید ناهماهنگی ها در دولت برطرف شود

نمایش خبر : 196 | تاریخ انتشار : 10 شهریور 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ حجت الاسلام مقدسی پور امام جمعه محترم کمیجان در خطبه های نماز عید قربان با بیان فضیلت عید قربان به حدیثی از امام علی علیه السلام اشاره کرد و گفت: اگر مردم میدانستند قربانی در روز عید چه اجری دارد وام میگرفتند و قربانی می کردند چرا که با ریختن اولین قطره خون آن بر روی زمین صاحب قربانی آمرزیده می شود.
حجت الاسلام مقدسی پور در خطبه اول نماز عید در ادامه بحث سبک زندگی اسلامی افزود : به فرموده حضرت رسول اکرم (ص) آنان که همیشه در عیش و نوش و خوشگذرانی اند از بدترین امت من هستند.

 

امام جمعه کمیجان در خطبه دوم نماز عید به دیدار تعدادی از طلاب حوزه های علمیه تهران با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری در این دیدار مطرح شدن برخی شبهات در فضای مجازی و حقیقی را فرصت خوانده و از طلاب خواستند تا از این فرصت استفاده نموده و به این شبهات پاسخ دهند.

باید ناهماهنگی ها در دولت برطرف شود
وی با اشاره به تکمیل شدن تیم اقتصادی دولت و وجود ناهماهنگی ها بیان کرد: در دولت یازدهم تیم اقتصادی دولت ناهماهنگی هایی داشتند که انتظار میرفت در دولت دوازدهم این ناهماهنگی ها برطرف شود ولی به اذعان حتی برخی روزنامه های طرفدار دولت این مشکل در دولت جدید هم مشاهده میشود که لازم است برطرف گردد.
امام جمعه کمیجان به حل مشکلات مردم تاکید کرد و افزود:  ۶.۵ میلیون بیکار، بحران بدهی دولت، کم بودن تخصیص اعتبار برای منابع آبی، یارانه های سنگین و ناکارآمد از مشکلاتی بود که رییس جمهور هم در گفتگوی تلویزیونی به آن اشاره کرد که بایستی هر چه زودتر برطرف گردد.

امام جمعه کمیجان در پایان خطبه های نماز عید قربان از تلاش های جهادی و موثر ۱۲ ساله آقای قالیباف در شهرداری تهران تقدیرو تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir