رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان: یادواره ۲۶۰شهید شهرستان کمیجان برگزار می‌شود

نمایش خبر : 340 | تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396

سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: یادواره شهدای ۲۶۰ شهید منتسب شهرستان و ۱۲۰ شهید مدفون در شهرستان کمیجان در روز ۳۰ ام شهریورماه در مسجد امام حسین(ع) کمیجان برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری یادواره شهدا؛ پاسداشت یاد و خاطره شهدا، و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی الگوهای برتر است.

اکبری با اشاره به فرصت مناسب برای معرفی الگوهای برتر به نسل سوم و چهارم انقلاب در یادواره‌های شهدا، خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری به تعداد شهدای انقلاب اسلامی می‌توانیم الگوهای مناسب به نوجوانان و جوانان معرفی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان‌ها را بهترین راهکار برای مقابله با جنگ نرم دانست و افزود: دشمن در زمان هشت سال دفاع مقدس متوجه شد که توانایی جنگیدن با نظام جمهوری اسلامی ایران را در جنگ سخت ندارد و جنگ نرم را به شیوه‌های مختلف مطرح کرد.

وی تصریح کرد: در این زمان باید در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن قاطعانه ایستاد و پیام و وصایای شهدا را با اقداماتی در حوزه‌های مختلف فرهنگی از جمله برگزاری یادواره ها در سطح جامعه گسترش دهیم.

اکبری خاطرنشان کرد: سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران این مراسم است.

در مراسم یادواره شهدای کمیجان نمایشگاه‌های فرهنگی در قالب نمایشگاه عاشورا، مدافعان حرم، دفاع مقدس، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir