رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

امام جمعه کمیجان در دیدار با خانواده شهدا تاکید کرد: حفظ بصیرت در جنگ امروز عقیده و فرهنگ است

نمایش خبر : 517 | تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی، جمعی از مسئولین سپاه ناحیه کمیجان و امام جمعه شهرستان با خانواده شهید والامقام عطاالله آمره ای دیدار کردند.

حجت الاسلام مقدسی پور امام جمعه کمیجان با اشاره به جایگاه والای شهدا و مقام معنوی رفیع جانبازان گفت: عزت و جایگاه کنونی نظام و کشور ما مدیون خون شهدای عزیز، ایثارگری جانبازان و همت بلند رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است.

وی افزود: حقیقتاً قیمت معامله شهدا با خداوند، بهشت برینی است که پروردگار وعده داده است و امروز حفاظت از این دستاورد، ارمغانو ارزش آبرومندانه پاسداری از آن و حفظ بصیرت در جنگ امروز عقیده و فرهنگ است که همان مزد شهادت را نیز خواهد داشت.

در این دیدار سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده سپاه ناحیه کمیجان با تبریک اعیاد شعبانیه، مقام معنوی شهید و شهادت را جایگاهی بس رفیع و ارزشی برشمرد که هر کسی را یارای نیل به آن مسیر و جایگاه را نیست .

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان راه خدایی شهدا را به تاسی  از راه شهدای کربلا خواند و تصریح کرد: وظیفه شرعی ما دیدار با خانواده شهدا است و از آنها برای اداره راه و ماموریت خود در جهت بهتر عمل کردن درس بگیریم که شهدا برکت الهی برای ما بوده اند و چه دیداری بهتر از دیدار از خانواده شهدا است.

حجت الاسلام رجبی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه کمیجان در این دیدار از صبر و بردباری خانواده های شهدا تقدیر کرد و گفت: این امنیت که در کشور داریم نتیجه همان از جان گذشتگی جوانان است که جان خود را در راه اسلام فدا کردند.

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir