رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

امام جمعه کمیجان در مراسم بزرگداشت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی بیان کرد: ایشان از چهره های شاخص انقلاب و بعد از انقلاب در کشور بودند

نمایش خبر : 619 | تاریخ انتشار : 21 دی 1395

به گزارش سلام کمیجان، به مناسبت درگذشت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مردم قدر شناس و انقلابی شهرستان کمیجان در مراسم بزرگداشتی یاد و خاطر یار امام خمینی (ره) را در مسجد صاحب الزمان شهر کمیجان برگزار کردند.

حجت الاسلام مقدسی پور امام جمعه شهرستان کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با تسلیت درگذشت حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به همه مردم ایران و رهبری انقلاب اسلامی به شخصیت انقلابی ایشان اشاره کرد و گفت: ایشان از چهره های شاخص انقلاب و بعد از انقلاب در کشور بودند و خدمات فراوانی را به این کشور داشته اند. قبل از انقلاب اسلامی با مجاهدت های فراوان در مبارزه با رژیم ستم شاهی تلاش می کردند و بعد از انقلاب هم در دوره های مختلف در جهت پیشرفت و آبادانی کشور می کوشیدند و امروز شاهد قدر شناسی مردم سراسر کشور از این یار دیرین امام و رهبری هستیم.

سیامک سلیمانی سرپرست فرمانداری شهرستان کمیجان هم به نقش اساسی آن مجاهد بزرگ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان همواره در راه انقلاب مجاهدت های فراوانی داشتند و بعد از انقلاب هم در راه تثبیت و تداوم انقلاب هم تلاش های زیادی داشتند و یکی از وجوه بارزی که حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی داشتند، ارادتی بود که به امام خمینی (ره)  داشتند. و همچنین دوستی و رفاقتی که با رهبری انقلاب اسلامی داشتند.

مردم قدر شناس شهرستان کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان از خصوصیات بارز انقلابی آن مبارز تلاش گر در همه عرصه های انقلاب گفتند. همچنین  به تحمل سختی ها و شکنجه هایی که حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در دوران انقلاب تحمل کردند، اشاره کردند.

شهروند دیگر هم علت حضور خودش را در این مراسم قدر شناسی از مجاهدت هاو تلاش های حجت الاسلام رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در به ثمر نشستن درخت انقلاب و پیشرفت و آبادانی کشور عنوان کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir