رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

سرپرست فرمانداری کمیجان خبر داد: کمیجان صاحب شهرک صنایع چوب و سفال می شود

نمایش خبر : 340 | تاریخ انتشار : 13 دی 1395

به گزارش سلام کمیجان، سرپرست فرمانداری از ایجاد شهرک صنایع چوب و سفال در شهرستان کمیجان خبر داد.

سیامک سلیمانی سرپرست فرمانداری کمیجان در این زمینه گفت: در کنار تلاش هایی که برای توسعه شهرک صنعتی و استقرار صنایع گلخانه ای در شهرستان صورت می گیرد مشاغل کوچک کارگاهی و خانگی نیز در دستور کار است.
وی تصریح کرد: به منظور تحقق این تصمیم دولت به همراه معاونت توسعه روستایی، پست بانک، بانک های کشاورزی سینا و صندوق کارآفرینی امید نیز منابع و تسهیلات لازم را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.
سلیمانی با اشاره به سه طرح مناسب که مصوبه ای بالغ بر 6 میلیارد و 600 میلیون تومان دارند، گفت: یکی از طرح های مذکور ایجاد انبار مکانیزه در میلاجرد است که نیاز شهرستان به شمار می رود و در کنار آن کارگاه تولید تیغ جراحی نیز در نظر گرفته شده است که اشتغال مناسبی را به همراه دارد.
وی افزود: کارگاه تولید تیغ جراحی صادرات محور است و با کشور آلمان نیز رایزنی لازم برای صادرات تولید انجام شده است.
سرپرست فرمانداری کمیجان گفت: تیمی از آلمان به منظور بررسی ظرفیت های شهرستان از محل بازدید داشتند و در حال حاضر تسهیلات مورد نیاز برای این طرح مصوب شده است و مزیت نسبی بالایی برای کمیجان محسوب می شود.
وی بیان کرد: سه طرح مذکور در حال حاضر در مراحل اول کار هستند و در کنار آن نیز با توجه به پتانسیل شهرستان صنایع چوب و سفال نیز در نظر گرفته شده است.
سیامک انصاری تصریح کرد: شهرستان کمیجان در منطقه سمقاور ظرفیت بالایی در صنعت چوب و منبت دارد و با توجه به کیفیت خاک این منطقه که برای تولید محصولات سفالی کارآمد است به همین دلیل راه اندازی شهرک صنایع چوب و سفال در این شهرستان در دستور کار است.
سرپرست فرمانداری کمیجان یادآور شد: استقرار زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی شهرک سفال با جدیت دنبال می شود و این مهم تحول بزرگی در اقتصاد کمیجان ایجاد می کند.

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir