رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان خبر داد: ۷ مسجد شهرستان کمیجان؛ ميزبان معتكفین

نمایش خبر : 1402 | تاریخ انتشار : 27 اسفند 1396

 بشارتی، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در نوروز ۹۷ گفت: امسال مراسم پرفیض و معنوی اعتکاف در ۷ مسجد شهری و روستایی شهرستان کمیجان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ۲ مسجد در کمیجان، ۲ مسجد در شهر میلاجرد و ۳ مسجد در روستاهای اسفندان، چلبی، خسروبیگ برای برگزاری این مراسم آماده شده‌اند.

این کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان با اشاره به مبالغ دریافتی از معتکفان گفت: بر اساس مصوبات جلسه رابطان از هر معتکف مبلغ ۳۰ هزار تومان دریافت می‌شود که برای تهیه وعده‌های غذایی معتکفان صرف خواهد شد. البته در این زمینه کمک‌های خیرین و مساعدت‌های مردمی هم یاری‌گر مسئولان برگزار کننده است.

 وی به برنامه‌های فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کمیجان در این ایام اشاره کرد و افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اعزام سخنران، برگزاری طرح قرآن در زلال اعتکاف، روانخوانی قرائت نماز، دعا و نیایش، بیان احکام اعتکاف و برگزاری اعمال ویژه «ام‌داود» در مساجد برگزار کننده مراسم معنوی اعتکاف برگزار خواهد شد.

بشارتی خاطرنشان کرد: طبق جلسه‌ای که در ستاد نمازجمعه با حمایت امام جمعه کمیجان برای اجرای بهتر این مراسم برگزار شد، مقرر شد همکاری‌های لازم بین تمامی ادارات مربوطه برای برگزاری بهتر این مراسم صورت بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir