رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

اعزام ۹۵ نفر ازکمیجان به اردوی راهیان نور نوروز

نمایش خبر : 1591 | تاریخ انتشار : 24 اسفند 1396

سرهنگ رشید اکبری، فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان؛ راهیان نور را موثرترین کار فرهنگی در جامعه دانست و تصریح کرد: در شرایطی که متاسفانه ضد ارزش‌ها به ارزش تبدیل شده، بهترین اقدام فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمن اعزام کاروان راهیان نور است که باید با برنامه‌ریزی دقیق این جهاد و حرکت فرهنگی را در سطح جامعه گسترش داد.

اکبری با اشاره به اعزام راهیان نور عمومی این شهرستان در ایام نوروز گفت: امسال، ۹۵ نفر از شهرستان کمیجان در قالب دو کاروان به راهیان نور عمومی در تاریخ ۲۳ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: بسیجیان شهرستان در مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی و یادمان‌های فتح المبین، فکه، چذابه، دهلاویه، هویزه، طلائیه، شلمچه، اروند بازدید کرده و از فضای معنوی، خاطره‌گویی و روشنگری راویان بهره می‌برند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان اردوهای راهيان نور را بهترين فرصت برای بصیرت افزایی نسل جديد دانست و گفت: حضور چشمگیر جوانان در اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای بصیرت افزایی نسل جدید است چراکه بیان خاطرات عملیات‌های دوران دفاع مقدس توسط راویان ضمن بازگویی ایثار و رشادت رزمندگان اسلام در این عملیات‌ها و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء سطح آگاهی آنان را افزایش داده و می‌توانند سال جدید را با تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا آغاز کنند.

اکبری استقبال خوب بسیجیان از اردوهای راهیان نور را نقطه مثبت جوانان دانست و خاطرنشان کرد: بسیجیان در بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب، غرب و شمال غرب همیشه استقبال خوبی کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir