رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کمیجان خبر داد: غرس ۱۵ هزار اصله نهال در کمیجان

نمایش خبر : 247 | تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396

هادی نکوئی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان؛ با اشاره به برنامه‌های اجرایی در هفته منابع طبیعی در کمیجان گفت: هفته منابع طبیعی با شعار «منابع طبیعی با مردم، برای مردم» و با برنامه‌هایی همچون بازدید از پروژه های منابع طبیعی، برگزاری جلسات آموزشی در رابطه با منابع طبیعی و... برگزار می شود.

وی با اشاره به توزیع ۱۵ هزار اصله نهال در این هفته میان مردم شهرستان کمیجان بیان کرد: در هفته منابع طبیعی تعداد ۱۵ هزار اصله نهال به صورت رایگان در قالب قرارداد «نهضت سبز» در اختیار همشهریان قرار می‌گیرد.

نکوئی تصریح کرد: این نهال ها شامل زبان گنجشک، کاتالپا، سرو خمره‌ای و ارغوان است که در این هفته غرس خواهد شد.

 رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کمیجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه نقاشی و عکس منابع طبیعی دانش آموزان کمیجان در این هفته گفت: فرهنگ سازی و مراقبت از منابع طبیعی و درختان توسط دانش آموزان به عنوان نسل آینده کشور از جمله اهداف برگزاری این طرح در بین دانش آموزان است.

نکوئی به مهم ترین برنامه های هفته منابع طبیعی اشاره کرد و افزود: غرس نهال توسط مسئولان شهرستان در قلعه تاریخی بهادری، برگزاری مسابقات متنوع منابع طبیعی در سطح مدارس، صدور کارت همیار طبیعت، برگزاری شورای حفاظت از حقوق بیت‌المال شهرستان، تقدیر از فعالان منابع طبیعی، توزیع نهال و بروشور در نماز جمعه شهرستان، برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی در سطح روستاها، کاشت نهال در سطح مدارس شهرستان، غرس نهال در سطح شهرستان بخشی از برنامه‌های این هفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir