رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

کارشناس سیاسی مطرح کرد: اکنون وقت حساب است نه رفراندوم

نمایش خبر : 166 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

ابوالفضل فخرالاسلام کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: حضور ده‌ها میلیونی مردم انقلابی در سالروز پیروزی انقلاب مردمی باز هم برای همه خیره کننده بود.

وی ادامه داد: این حماسه بزرگ پاسخ قاطع به دشمنان قسم خورده نظام اسلامی بود که انقلاب همچنان پویا و زنده است و این که مردم با جان و دل اسلام و انقلاب و ولایت را دوست دارند و به آن عشق می ورزند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: نکته جالب این که وقتی یکی از افراد حاضر در راهپیمایی سؤال کرد حضرت آقا از کجا می‌دانست این همه مردم می آیند که فرمود: «22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود»، بهترین جوابی که به او دادم اینکه باید مطمئن باشیم به حضرت آقا گفته اند که نگران نباشد؛ همانگونه که حضرت امام خمینی(ره) در 21 بهمن گفته بودند به مردم بگویید به خیابان ها بریزند.

فخرالاسلام اظهار کرد: در این راهپیمایی تماشایی، مردم رشید ایران اعلام کردند؛ علیرغم گلایه مندی از وضعیت اقتصادی، تبعیض‌ها و ناعدالتی‌ها، اختلاس‌ها، بی لیاقتی‌ها و کم کاری‌ها، به خاطر نظام اسلامی و وطن و عشق به رهبرمان آمده ایم و این نظام را آسان به دست نیاورده ایم که ساده و راحت از دست بدهیم.

 

وی با اشاره به حضر میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن و تاثیرات مهم آن در جهان، گفت:  این حماسه دشمن شکن درس دیگری هم به بدخواهان و مزدوران داخلی داشت که ترقه بازی و اغتشاشات عده ای قلیل هیچ تأثیری در اراده و عشق و علاقه این ملت به انقلاب و رهبری نخواهد داشت.

با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور ایران در مورد برگزاری رفراندوم  گفت: متأسفانه در این حادثه بزرگ، رئیس جمهور به جای تقدیر از این همه عظمت و خویشتنداری ملت، موضوع نامربوطی را مطرح کرد که دل انقلابیون را به درد آورد و آن طرح انحرافی رفراندوم بود.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: غافل از این که همین حضور بی سابقه، بزرگ‌ترین رفراندوم ملت است و فرافکنی آقای رییس جمهور و انداختن نارنجک دودزا و حاشیه سازی‌ها، نمی تواند ذهن مردم را از ناکامی دولت در عمل به وعده‌های بی شمار خود منحرف نماید.

فخرالاسلام بیان کرد: آقای رییس جمهور  به خوبی می‌دانند که در نظرسنجی مرکز ایسپا متعلق به دولت، 75درصد مردم از وضعیت اقتصادی ناراضی هستند و امید چندانی به این دولت ندارند تا بتواند مشکلات معیشتی و بیکاری و گرانی و آشفته بازار اقتصادی از جمله دلار5000 تومانی را به خوبی حل و فصل نماید.

وی در ادامه گفت: آقای روحانی می‌بایست در انتخابات متوجه می‌شد که از 56 میلیون نفر واجدین شرایط رأی دادن و علیرغم استفاده از همه حقه های جنگ روانی و تحریک گسل های خطرناک، 32/5 میلیون نفر به ایشان رأی ندادند، ولی رفتار سیاسی وی طوری است که همیشه با سیاست فرار به جلو، خود را پیروز می داند.

این کارشناس سیاسی با اشاره به مساله رفع حصر گفت: رئیس جمهور حتماً می‌داند پرداختن به موضوعات فرعی مثل رفع حصر هیچ اهمیتی برای مردم ندارد و در نظرسنجی همان مرکز دولتی، فقط 2درصد اعلام کرده اند که حل و فصل شود.

فخرالاسلام در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال اکنون وقت و زنگ حساب است که باید به مردم پاسخ دهند چه گلی بر سر این ملت زده اند، نه وقت فرافکنی و رفراندوم و انداختن نارنجک دودزا که حواس مردم را از موضوعات اصلی پرت نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir