رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

تجلی حضور حماسی و همدلانه مردم کمیجان در راهپیمایی 22 بهمن+تصاویر

نمایش خبر : 320 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ ۲۲ بهمن‌ماه، یادآور یکی از بزرگترین حماسه‌های تاریخی ملت ایران است و حضور هر ساله مردم کمیجان این روز را به یک روزه خاطره انگیز و فراموش نشدنی تبدیل کرده است.

امروز هم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان کمیجان با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل مشت‌های خود را گره کردند و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای «الله اکبر» سردادند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، راه امام شهدا زنده است - نهضت ما همیشه پاینده است، خونی که در رگ ماست - هدیه به رهبر ماست، نه سازش، نه تسلیم، پیام ملت ماست - اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست» بار دیگر وفاداری خود را به این انقلاب ثابت کردند.

با وجود سرمای هوا اقشار مختلف مردم به صحنه آمده بودند تا در پاسداشت خون شهدای این مرز و بوم سهیم باشند، شور و شوق امسال مردم تا جایی بود که زمین از شور این دیدار به شوق آمد و آسمان آن‌قدر پاک نفس کشید که گویی آزادترین هوا را به خود دیده است.

امام جمعه کمیجان:

وحدت و اتحاد همگانی رمز بقای ایران اسلامی

حجت الاسلام مقدسی پور امام جمعه کمیجان سخنران پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن کمیجان گفت: ۲۲ بهمن یک مناسبت ملی مذهبی و روزی است که مردم ایران حکومت ستم شاهی، دیکتاتوری پهلوی و پادشاهی را از این مملکت ریشه کن کردند و حکومت اسلامی و دینی که حکومتی بر پایه اعتقادات مذهبی است را روی کار آوردند.

وی ۲۲ بهمن را متعلق به مردم دانست و افزود: اتحاد مردم ایران به عنوان عامل اصلی شکل‌گیری انقلاب اسلامی است که در حفظ بقای این نظام نیز نقش مهم و سازنده دارند.

امام جمعه کمیجان تصریح کرد: مردم ایران با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت همیشگی، شور و شعور، بصیرت سیاسی و اجتماعی خود را به همگان نشان دادند.

حجت الاسلام مقدسی پور گفت: هرسال در چنین مناسبت‌هایی شاهدیم که دشمنان خط و نشان‌هایی برای مردم ایران می‌کشند تا مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنند اما با شرایطی که امروز نظام ما با آن روبه‌رو است مردم ما قوی‌تر و باشکوه تر از سال گذشته شرکت کرده‌اند و این سبب حفظ منافع ملی و  تقویت امید خواهد شد.

امام جمعه کمیجان با اشاره به پیروزی محور مقاومت در منطقه و نابودی داعش گفت: اهداف دشمن ماندن ۲۰ ساله در منطقه بود که محور مقاومت با حمایت ایران، داعش را نابود کرد و این پیروزی بزرگ را برای نظام اسلامی پیش آورد و بار دیگر توطئه دشمن را خنثی کرد.

حجت الاسلام مقدسی پور تصریح کرد: ۲۲ بهمن؛ بزرگترین سرمایه معنوی و پشتیبانی معنوی برای مردم منطقه است تا جایی که راهپیمایی ۲۲ بهمن یک دلگرمی برای وحدت فلسطین، عراق، لیبی است.

امام جمعه کمیجان بیان کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب اسلامی و سبب استقلال اقتصادی و حفظ امنیت است. دشمنان همراهی مردم با نظام را در همین مناسبت‌ها ارزیابی می‌کنند.

امام جمعه کمیجان خاطرنشان کرد: امروز مردم نشان دادند بعد از گذشت ۳۹ سال شعار اصلی نظام اسلامی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» است. و حمایت از رهبری، پیروی از ولایت فقیه یکی از پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که هی چوقت از این راه، کوتاه نخواهند آمد.

فرماندار کمیجان:

مردم کمیجان، اقیانوسی از عشق را به تصویر کشیدند

 سیامک سلیمانی فرماندار کمیجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان؛ گفت: مردم با بصیرت شهرستان کمیجان در همه دوران‌ها حضوری منسجم و یکپارچه در راه حفظ آرمان‌های انقلاب داشته‌اند.

وی اظهار کرد: امروز مردم ایران با حضور حداکثری خود در سراسر کشور نشان دادند انسجامی محکم بین مردم و مسئولان وجود دارد. مردم آمدند تا بگویند با حمایت از رهبری در پیشبرد اهداف داخلی و خارجی پشتوانه‌ای قوی برای دولتمردان کشور هستند.

فرماندار کمیجان تصریح کرد: مردم شهرستان کمیجان امروز از کوچک و بزرگ به صحنه آمدند و قطره قطره جمع شدند و اقیانوسی از عشق و معرفت را به تصویر کشیدند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان:

حضور پرشور مردم کمیجان در حمایت از نظام و رهبری

 سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده سپاه ناحیه کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که مصادف با سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است امسال ویژه و باشکوه برگزار شد.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری که « ۲۲ بهمن امسال تماشایی است» افزود: حضور پرشور و پرصلابت امت حزب‌الله شهرستان کمیجان نشان داد که مردم این شهرستان همیشه در طول این ۳۹ سال از نظام  و انقلاب به خوبی حمایت کردند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان خاطرنشان کرد: بسیج همه اقشار، دانش‌آموزی، دانشجویان، طلاب، کارگران، ادارات و غیره همه حضوری پر رنگ در راهپیمایی داشتند.

 شهردار کمیجان:

قطعا مستکبران امروز با دیدن مردم یکپارچه ایران نقشه‌های شوم خود را بر باد رفته خواهند دید

محمود مرادی شهردار کمیجان در جمع مردم کمیجان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون شهدا و تحمل درد و رنج طبقه مستضعف است که از جان و مال خود برای تداوم آن هزینه کردند.

وی ادامه داد: اگر امروز فرزندان ایران اسلامی هیمنه دشمن را شکسته‌اند که برای مهار قدرت منطقه‌ای و بین المللی به یک لاشه موشک متوسل می‌شوند این چیزی نیست جز تحقق آرمان‌های امام(ره) که خودباوری را یکی از اصول انقلاب می‌دانست.

شهردار کمیجان تصریح کرد: مردم با همه انتقاداتی که دارند این رابه خوبی می‌دانند که دشمن در بیرون مرزهای کشور دندان تیز کرده است که استقلال این کشور را هدف قرار دهد.

مرادی تاکید کرد: قطعا دنیا استکبار امروز با دیدن مردم نجیب ایران در خیابان‌ها یک بار دیگر نقشه‌های شوم خود را بر باد رفته خواهند دید.

شهردار کمیجان خاطرنشان کرد: با شهدا عهد کرده‌ایم که تا آخرین نفس از آرمان‌های انقلاب دست بر نداریم. ما در مکتب سید و سالار شهیدان آموخته‌ایم که سر می‌دهیم ولی ذلت را نخواهیم پذیرفت.

 امام جمعه میلاجرد:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرینی بر افتخارات جمهوری اسلامی

حجت الاسلام خلیلی امام جمعه میلاجرد در جمع مردم ولایتمدار و انقلابی میلاجرد  در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: ما اعتقاد داریم که ۲۲ بهمن از جمله شعائر الهی است و بایستی جشن و سرور در این روز به صورت عمومی و باشکوه برگزار شود.

حجت الاسلام خلیلی خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرینی بر افتخارات جمهوری اسلامی و مهر تائیدی بر کارایی نظام اسلامی است.

حضور نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن کمیجان

در این راهپیمایی باشکوه نسل چهارم انقلاب با دست نوشته‌های مختلف و برافراشتن پرچم ایران در کنار پدر و مادر خود آمده بودند تا نشان دهند که برای حفظ انقلاب کوچک و بزرگ معنا ندارند و همه یک امت واحد هستند.

تجلی حضور حماسی مردم میلاجرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم همیشه در صحنه میلاجرد همزمان با مردم سراسر کشور در روز ۲۲ بهمن به میدان آمدند و با حضوری شکوهمند، روز حماسی دیگری را رقم زده و یکپارچه وحدت و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند.

حضور نوجوانان و کودکان میلاجردی در مسیر عاشقی

 در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسل چهارمی‌های انقلاب، نوجوانان و کودکان میلاجردی حضور پررنگ خود را با مشت‌های گره کرده و دست نوشته‌هایی زیبا به تصویر کشیدن و پرچم ایران را در مسیر عاشقی بر بالای سر گرفتند.

 خروش انقلابی مردم کمیجان در 22 بهمن 96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 خروش انقلابی مردم روستای اسفندان

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir