رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

حوزه علمیه خواهران بخش میلاجرد افتتاح شد+تصاویر

نمایش خبر : 333 | تاریخ انتشار : 21 بهمن 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حوزه علمیه خواهران «فدک» بخش میلاجرد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

آیین افتتاح حوزه علمیه خواهران بخش میلاجرد با حضور مدیر حوزه های علمیه خواهران استان مرکزی و ائمه جمعه شهرستان های کمیجان، خنداب، جاورسیان، میلاجرد و مسئولان بخش میلاجرد و شهرستان کمیجان در دانشگاه پیام نور بخش میلاجرد برگزار شد.

حجت الاسلام خلیلی امام جمعه میلاجرد در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: همزمان با در آستانه قرار گرفتن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حوزه علميه خواهران شهر میلاجرد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۷ - ۹۶ به بهره‌برداري رسید.

امام جمعه میلاجرد معاونت آموزشی «حوزه علمیه خواهران فدک» را خانم «رستم خانی» معرفی کرد و افزود: ۲۵ نفر از خواهرانی که مدرک دیپلم یا کارشناسی دارند و حداقل سن آنان از ۳۵ سال کمتر است، پس از قبولي در آزمون كارشناسي «سطح دو حوزه» جذب و پذيرش شده اند و از روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه رسما کلاس های «حوزه علمیه فدک» آغاز به کار می کند.

حجت الاسلام خلیلی با اشاره به اهداف حوزه های علمیه در سراسر کشور تصریح کرد: زنان نقش بسیار مهمی در تربیت خانواده ها دارند و اهدف اصلی حوزه‌های علمیه تربیت و پرورش زنان با فضیلت است.

وی شرایط برای حضور علاقه مندان را بسیار مناسب دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در آینده نزدیک خوابگاه حوزه علمیه خواهران این شهر فراهم می شود علاقه مندانی که از مناطق دور دست این شهرستان برای تحصیل در این حوزه مشغول شوند دیگر مشکل رفت و آمد نخواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir