رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

همزمان با ششمین روز از دهه فجر؛ 5 پروژه عمرانی و خدماتی در کمیجان مورد بهره‌برداری قرار گرفت+ عکس

نمایش خبر : 289 | تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ همزمان با ششمین روز از دهه فجر، استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولان استانی در سفر به شهرستان کمیجان ۵ پروژه‌ عمرانی و خدماتی را افتتاح کرد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در ابتدای این سفر با حضور در گلزار شهدای شهر میلاجرد به شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

 همچنین آقازاداه استاندار مرکزی با حضور در منزل شهید «قربانعلی غلامحسینی» در شهر میلاجرد با خانواده شهید دیدار و از صبر و استقامت این عزیزان قدردانی کرد.

با حضور استاندار مرکزی در شهر میلاجرد یک سایت BTS همراه اول با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ريال به بهره‌برداری رسید.

استاندار استان مرکزی و جمعی از مسئولان، پروژه آبرسانی به شهر میلاجرد را با هزینه بالغ بر ۴ میلیارد ريال افتتاح کرد که با بهره‌برداری از این پروژه ۲۷۳۸ خانوار از آب شرب بهره‌مند شدند.

بهره‌برداری از پروژه روکش آسفالت محور کمیجان-قهاوند به طول ۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات انجام شده در این سفر بود که با بهره‌برداری از این محور مواصلاتی،۱۱۶۸ خانوار ۸ روستای منطقه از آن بهره‌مند می‌شوند.

ازدیگر طرح‌های شهرستان کمیجان که امروز با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید، کارخانه «سیما طب مهر ایرانیان» با اعتبار ۱۹۵ میلیارد ريال در شهرک صنعتی کمیجان است.

فاز اول کارخانه «سیما طب مهر ایرانیان» در شهرک صنعتی کمیجان با سرمایه گذاری ۱۹ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۱۶ نفر که از سال ۹۳ احداث شده است به بهره‌برداری رسید. این کارخانه سالیانه ۱۰۰ سری تولیدات و تجهيزات پزشکي از جمله تخت اتاق عمل، دندان پزشکي، ICU و غیره تولید می‌کند.

آقازاده در ادامه سفر با خانواده شهید «اسماعیل کوخائی» در شهرستان کمیجان دیدار و از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل کرد.

در ادامه استاندار مرکزی یک سایت BTS همراه اول را در شهر کمیجان مورد بهره‌برداری قرار داد، گفتنی است این سایت با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ريال راه‌اندازی شده است.

استاندار استان مرکزی در پایان سفر با حضور در مسجد امام زمان (عج) کمیجان با مردم شهرستان کمیجان دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات و مطالبات مردم شهرستان کمیجان قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir