رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

به مناسبت گرامی داشت دهه فجر؛ افتتاح یک واحد مسکونی برای خانواده دارای معلول در کمیجان

نمایش خبر : 222 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396

به گزارش سلام کمیجان، همزمان با چهارمین روز از دهه فجر یک واحد مسکونی برای خانواده‌ای با دو معلول در شهرستان کمیجان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

رفیعی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در شهرستان کمیجان با چند خانواده مددجو از نزدیک دیدار کرد و در جریان مشکلات مددجویان تحت پوشش بهزیستی قرار گرفت.

همچنین در جلسه ای که در اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد مسائل و مشکلات اداره شهرستان بیان و پیگیری شد.

حسین آقامحمدی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: یک واحد مسکونی به مناسبت ایام دهه فجر با حضور مدیرکل بهزیستی استان مرکزی و مسئولان شهرستانی برای خانواده ای که دو معلول دارد، در کمیجان افتتاح شد.

وی افزود: این واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیون تومان وام بلاعوض و ۱۵ میلیون وام مسکن ساخته شد که انشعابات این واحد مسکونی و صدور نقشه و جواز ساختمان توسط اداره بهزیستی کمیجان پیگیری شد.

آقامحمدی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای رفع دغدغه معلولان در بخش مسکن گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده با بنیاد مسکن شهرستان امسال ۴ قطعه زمین برای ۸ خانواده دارای دو و سه معلول که فاقد زمین برای احداث مسکن بودند در نظر گرفته شد که این ۸ خانوار نیز برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir