رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان مطرح کرد: اجرای 100 برنامه ویژه ایام دهه فجر در کمیجان/ رونمایی از کتاب «شهید اکبر چهرقانی» در دهه فجر

نمایش خبر : 202 | تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396

سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان با اشاره به برنامه های اجرایی دهه فجر گفت: امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی با تاسی از پیامبر اکرم(س) قیام کردند و بدون هیچ گونه هراسی با نظام ستمشاهی مقابله کردند.

وی در ادامه افزود: امام خمینی (ره) با هدایت و رهبری مردم ایران از سال 42 مبارزات انقلابی را آغاز کرد و با تمام فشارها و تبعیدها انقلاب را هدایت کردند و زمینه ساز انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی شد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان با تشریح برنامه های ایام دهه فجر در این شهرستان گفت: برنامه های گرامی داشت دهه فجر سپاه ناحیه کمیجان با بیش از 40 عنوان در قالب 100 برنامه در شهرستان کمیجان برگزار می شود.

اکبری در ادامه افزود: گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدا، حضور در نماز سیاسی عبادی جمعه، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی، اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور از مهم‌ترین برنامه‌های تدارک دیده شده برای دهه مبارک فجر است.

وی برگزاری یادواره شهدا، برپایی اردوهای جهادی، برپایی خیمه سلامت، برپایی جشن پیروزی انقلاب در پایگاه های بسیج و مساجد محلات، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری نشست های بصیرتی، برپایی کارگاه‌های سبک زندگی و حضور بسیجیان در راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه‌های اجرایی در ایام الله فجر شهرستان عنوان کرد.

رونمایی از کتاب «شهید اکبر چهرقانی» در دهه فجر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در ادامه به رونمایی از کتاب «شهید اکبر چهرقانی» در دهه فجر خبر داد و افزود: «شهید اکبر چهرقانی» یکی از شهدای برجسته شهرستان کمیجان است که با همت جوانان شهرستان کمیجان زندگی نامه و خاطرات «شهید چهرقانی» در این کتاب به چاپ رسیده است و در دهه فجر از کتاب «سوسنگرد به جای منچستر» رونمایی می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir