رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

درخشش فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان کمیجان در هجدهمین پرسش مهر رئیس جمهور+عکس

نمایش خبر : 280 | تاریخ انتشار : 21 دی 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ کوخائی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کمیجان با اشاره به اعلام نتایج هجدهمین «پرسش مهر» رئیس‌جمهور و کسب رتبه ۱۲ نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان کمیجانی در این مسابقه فرهنگی گفت: با اعلام نتایج هجدهمین پرسش مهر رئیس جمهور در مرحله استانی در بخش فرهنگیان، «محمد حبیبی» رتبه اول در رشته وب نوشت، «ولی‌اله رضایی» رتبه دوم در رشته خوشنویسی نستعلیق، «کبری کمالو» رتبه دوم در نستعلیق، «زهره عبدالهی» رتبه دوم در رشته شعر، «حسینعلی رضایی» رتبه دوم در رشته شعر، «نرگس رسولی‌منش» رتبه سوم در رشته داستان‌نویسی و «سمیرا پورزندی» رتبه سوم در رشته تصویرسازی را کسب کردند.

وی ادامه داد: در بخش دانش‌آموزان «راضیه رضایی» رتبه اول در رشته شعر، «حسین ضیغمی» رتبه اول در رشته طراحی، «علی کمیجانی» رتبه اول در رشته پوستر، «محمدمهدی مرادی» رتبه دوم در رشته شعر و «امیرحسین محمودآبادی» رتبه سوم در رشته شکسته نسعلیق را کسب کردند.

 معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کمیجان تصریح کرد: حدود ۲۰۰ پاسخ‌نامه اولیاء به سؤال ریاست جمهوری، برای داوری به مرحله استانی ارسال شده است که نتایج آن به محض دریافت اعلام خواهد شد.

کوخائی خاطرنشان کرد: آثار رتبه‌های اول به مرحله کشوری ارسال شده است. برگزیدگان استانی هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر رئیس جمهور، طی مراسمی در اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی مورد تقدیر قرار می گیرند.

منبع: آموزش و پرورش کمیجان

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir