رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

برگزاری برنامه‌های گرامیداشت ۹ دی با محوریت بصیرت‌افزایی در شهرستان کمیجان

نمایش خبر : 142 | تاریخ انتشار : 9 دی 1396

سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده سپاه ناحیه کمیجان با اشاره به فرا رسیدن 9 دی ماه و برنامه های گرامی داشت حماسه 9 دی در نشست خبرنگاران شهرستان گفت: در سطح شهرستان ستاد بزرگداشت یوم الله 9 دی تشکیل شد و برنامه‌های این روز بزرگ با محوریت روشنگری و بصیرت افزایی در همه مناطق شهرستان انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: فتنه سال 88 سبب شد نقش عوام و خواص بیشتر مشخص شود، عوام در این برهه زمانی به خواص توجه ای ویژه ای دارند و منتظر هستند که کدام مسیر را طی می کنند. از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برخی از خواص نقش خود را به درستی ایفا نکردند و سبب ضربه زدن به نظام و انقلاب شدند.

 

 

اکبری بیان کرد: ریشه های فتنه 88 در سال های قبل و در دهه 70 شکل گرفت و آمریکا و اسرائیل و کشورهای غربی با برگزاری کارگاه ها و آموزش های مختلف در شکل گیری آن نقش مهمی داشتند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان تصریح کرد: سران فتنه به بهانه «تقلب» و با تشکیل کمیته صیانت از آرا اذهان عمومی را درگیر و جامعه را 9 ماه متشنج کرده بودند.

وی با اشاره به مدیریت و روشنگری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در 29 خرداد به بصیرت افزایی و روشنگری پرداختند که «تقلب» در انتخابات بهانه است و برای مردم سراسر کشور مشخص شد فتنه گران ریشه نظام و انقلاب را هدف گرفته اند.

فرمانده سپاه کمیجان ادامه داد: فتنه گران طی این 9 ماه آشوب و فتنه ای که در جامعه ایجاد کرده بودند در روز عاشورا به مقدسات و عزای امام حسین(ع) اهانت کردند.

وی بیان کرد: مردم با بصیرت ایران روز 9 دی ماه با حضور گسترده در سراسر کشور آتش فتنه را برای همیشه خاموش کردند.

اکبری با اشاره به اقدامات دشمن در برپایی انقلاب های مخملی در برخی از کشورها گفت: دشمنان در سال های قبل از فتنه 88 کودتاهای رنگی و مخملی در برخی از کشورها همچون اوکراین و گرجستان به راه انداختند و سعی داشتند تمام تجربیات این گونه انقلاب های رنگی را در ایران هم پیاده کنند اما غافل از آبودند که مردم ایران به انقلاب و اسلام علاقه ای ویژه ای دارند و اجازه نفوذ نمی دهند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان به برنامه های گرامیداشت 9 دی ماه اشاره کرد و افزود: هرسال درگرامی داشت این حماسه تاریخی تجمعات و راهپیمایی ها در سطح شهرستان برگزار می شود که مهم ترین آن ها؛ در روز شنبه 9 دی ماه بعد از نماز ظهر و عصر همایش بصیرت افزایی با سخنرانی ححت الاسلام خلیلی امام جمعه میلاجرد در مسجد محمد رسول الله(ص) میلاجرد و روز یکشنبه ساعت 14:30 سخنرانی سردار سرتیپ رستگار پناه مسئول مطالعات دانشگاه امام حسین در حسینیه امام خمینی(ره) کمیجان، برگزاری نمایشگاه فرهنگی بسیج دانش آموزی، نمایش فیلم های جشنواره فیلم عمار، فضاسازی محیطی، برنامه های ورزشی و.. است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir