رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

مسئول برگزاری مسابقات جام «دهه بصیرت»: برگزاری مسابقات جام«دهه بصیرت» در کمیجان/تیم والیبال باشگاه میلاجرد مرکزی راه‌اندازی می‌شود

نمایش خبر : 189 | تاریخ انتشار : 9 دی 1396

به گزارش سلام کمیجان، مسابقات والیبال جام دهه بصیرت شهرستان کمیجان، در سالن ورزشی باشگاه میلاجرد مرکزی از ۷ دی ماه آغاز شد.

 پرویز عزیزی مسئول برگزاری جام «دهه بصیرت» و مدیر باشگاه میلاجرد مرکزی در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان، گفت: به مناسبت دهه بصیرت و گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه، مسابقات والیبال جام دهه بصیرت شهرستان کمیجان با حضور ۶ تیم از پنج شنبه ۷ تا ۱۲ دی ماه در سالن باشگاه میلاجرد مرکزی برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال جام دهه بصیرت شهرستان، در دفتر باشگاه میلاجرد مرکزی با حضور نماینده ورزش و جوانان، دبیر هیئت والیبال شهرستان، نماینده تیم‌های شرکت کننده، نماینده عالی و آقای سعید آقامحمدی مسئول هیات والیبال باشگاه میلاجرد مرکزی در سوم دی ماه برگزار شد.

مسئول برگزاری جام «دهه بصیرت» تصریح کرد: در این دوره از مسابقات والیبال با حضور ۲ تیم از بخش خنداب، ۳ تیم از میلاجرد و یک تیم از کمیجان برگزار می شود.

عزیزی بیان کرد: این دوره از مسابقات علاوه بر گرامیداشت حماسه تاریخی ۹ دی ماه، با هدف ایجاد انگیزه، شور، نشاط و تقویت والیبال در شهرستان برگزار می شود.

مسئول برگزاری جام «دهه بصیرت» از تشکیل تیم والیبال باشگاه میلاجرد مرکزی خبر داد و گفت: تیم فوتسال باشگاه میلاجرد که یک تیم منسجم و قوی با کادر فنی ویژه، در سطح یک لیگ برتر کشور حضور پر رنگ دارد. باشگاه در حوزه کشتی و والیبال در حال برنامه ریزی برای تشکیل یک تیم منسجم و قوی است.

وی در ادامه افزود: برای دستیابی به این هدف، با برگزاری مسابقات والیبال در سطح شهرستان در جهت ایجاد یک تیم باشگاهی، بازیکنان با استعداد شناسایی شده و تحت سرپرستی کادر فنی عالی به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

 مسئول برگزاری مسابقات والیبال جام «دهه بصیرت» خاطرنشان کرد: اختتامیه مسابقات در ۱۲ دی ماه برگزار می شود و در پایان مسابقات به تیم های برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir