رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

وقتی همایش پیاده روی،تظاهرات ضد نظام تلقی می شود/پشتیبانی مردم از نظام؛ دشمنان را مستأصل کرده است

نمایش خبر : 250 | تاریخ انتشار : 9 دی 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ ۸ دی ماه بود و چند ساعتی از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان کمیجان نگذشته بود که یک کانال ضد انقلاب با انتشار تصاویری از حضور با نشاط مردم، از این همایش به عنوان تجمع و تظاهرات سراسری ضد نظام جمهوری اسلامی نام برد.

در هفتمین روز از هفته فرهنگی شهرستان کمیجان(مصادف با جمعه ۸ دی ماه)، همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری دهیاری و شورای اسلامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان در روستای خسروبیگ بخش میلاجرد شهرستان کمیجان با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد.

در این همایش برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در قالب مسابقات طناب کشی، مسابقات حلقه هالاهوپ، مسابقات طناب زنی، مسابقات بومی چوب قدرت ویژه بزرگسالان، مسابقات خروس جنگی و... برگزار شد.

 چند ساعتی بعد از برگزاری این همایش با نشاط مردم خسروبیگ؛ کانال آمد نیوز که به دلیل پست های کذب خود با نام جاعل نیوز میان مردم شناخته می شود، در ادامه ی فریب کاری های خود همایش پیاده روی روستای خسروبیگ را به عنوان تظاهرات مردم علیه جمهوری اسلامی منتشر کرد و متنی سراسر دروغ و کذب با این مضمون انتشار داد: «روستاهای ایران نیز به تظاهرات سراسری علیه ظلم، ستم و بی‌عدالتی جمهوری اسلامی پیوستند/ عکس: روستای خسروبیگ از توابع استان مرکزی»

اقدام این کانال، واکنش مسئولان کمیجان نسبت به موضوع را در پی داشت.

امام جمعه کمیجان:

پشتوانه مردمی از نظام؛ دشمنان را مستأصل می کند

حجت الاسلام مقدسی پور در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان در واکنش به این اقدام فریبکارانه دشمنان در آمدنیوز گفت: مردم ایران در تمامی عرصه ها بارها ثابت کرده اند که همچنان آماده اند و بسیاری از مشکلات را در راه حفظ انقلاب اسلامی تحمل می کنند.

وی در ادامه افزود: اکنون که در آستانه حماسه ماندگار ۹دی قرار گرفته ایم و مراسم باشکوهی در سراسر ایران در گرامیداشت این روز برگزار می شود، مردم با بصیرت ایران با حضور خود در مراسم و راهپیمایی ها این روز را گرامی می دارند.

امام جمعه کمیجان بیان کرد: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود به همه ترفندها متوسل شده اند و از همه فرصت ها برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کرده و می کنند؛ ۸ سال جنگ تحمیلی، تحریم ها، فتنه ۸۸ و... و نیز شایعه پراکنی ها و تبلیغات سوء علیه ایران اسلامی نتوانسته مردم را از پایبندی به اهداف و آرمان های انقلاب منصرف کند.

حجت الاسلام مقدسی پور با اشاره به هفته فرهنگی شهرستان کمیجان گفت: در آخرین روز از هفته فرهنگی شهرستان، روز جمعه هشتم دی ماه همایش پیاده روی خانوادگی در روستای خسروبیگ برگزار شد.اندک دقت به بنرهایی که در دستان مردم ولایتمدار وجود دارد گویای همین مطلب است.

 امام جمعه کمیجان تصریح کرد: دشمنان شیطان صفت از این فرصت استفاده کرده و آن را به عنوان راهپیمایی علیه نظام جلوه دادند. دشمنان آنچنان مقابل پایبندی مردم به نظام مستأصل شده اند که دست به هر اقدامی می زنند و این فریبکاری ها و شیطنت ها پایان نمی یابد و می خواهند برای چند لحظه ای یاس و ناامیدی را در میان مردم ایجاد کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان به این باور رسیده اند که مردم ایران اسلامی وفادار به انقلاب اسلامی هستند و برای حفظ آن نیز سرمایه گذاری کرده و حتی حاضرند از جانشان نیز بگذرند.

فرماندار کمیجان:

اقدام فریبکارانه آمد نیوز؛ روشی نخ نما و پوسیده

سیامک سلیمانی فرماندار کمیجان در واکنش به این اقدام فریبکارانه آمد نیوز به خبرنگار سلام کمیجان گفت: هفته فرهنگی شهرستان از یکم تا ۸ دی ماه برگزار شد، مهم ترین رویکرد آن حضور مردم و صحنه گردانان اصلی آن نیزمردم شریف شهرستان بود.

وی در ادامه افزود: فرهنگ متعالی و اسلامی در رگ های مردم شهرستان جریان دارد و همه روستاهای شهرستان برای این هفته به صورت خودجوش برنامه هایی را طراحی و برگزار کردند.

سلیمانی تصریح کرد: همایش پیاده روی روز جمعه ۸ دی ماه در روستای خسروبیگ، یک برنامه مشارکتی شهرستان با حضور فعال و پویای مردم روستای خسروبیگ بود که با اجرای چندین برنامه فرهنگی و ورزشی برگزار شد.

فرماندار کمیجان اقدام فریب کارانه آمدنیوز را روشی نخ نما و پوسیده دانست و افزود: دشمنان نظام اسلامی با روش های نخ نما و پوسیده این اقدام فریبکارانه را در یکی از کانال های معاند انجام دادند که واقعیت ماجرا کاملا مشخص و محسوس است.

سلیمانی گفت: با وجود اینکه در تمامی کانال ها و گروه های شهرستان کمیجان در بستر شبکه های اجتماعی تصاویر مختلف از این همایش وجود دارد اما معاندان نظام بازهم این اقدام جاعلانه را انجام داده و پستی کذب را منتشر کرده اند.

فرماندار کمیجان در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران و به ویژه مردم شهرستان کمیجان بازهم در روز ۹ دی ماه با حضور گسترده خود در برنامه های روشنگری و بصیرت افزایی شرکت کرده و از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir