رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

معاون فرهنگی رزمندگان شمال و شمال غرب کشور مطرح کرد: بسیج بزرگترین مولفه قدرت نظام اسلامی در برابر دشمنان

نمایش خبر : 131 | تاریخ انتشار : 6 آذر 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ سردار داود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان شمال و شمال غرب کشور در جمع بسیجیان شهرستان کمیجان با اشاره به فلسفه وجودی بسیج گفت: لشگری که تفکر و اندیشه خدایی داشته باشد از شیطان واهمه ای ندارد. بسیجیان برای دفاع از نظام و مملکت اسلامی آماده هستند تا در هر زمان و در هر نقطه ای که رهبر فرزانه انقلاب دستور آن را صادر کردند، جانانه بیاستند.

وی در ادامه افزود: بسیج به عنوان مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهان است و در هیچ دوره ای چیزی را برای خود نخواسته است. امروز شاهد آن هستیم که بسیجی با وجود گمنامی و با اخلاص وظیفه خطیر امداد رسانی را هم بخوبی به انجام می رساند.

 

بسیج  بزرگترین مولفه قدرت نظام اسلامی در برابر دشمنان

معاون فرهنگی رزمندگان شمال و شمال غرب کشور تصریح کرد: موفقیت های کشور ما امروز در سایه تفکر بسیج و تفکر عاشورایی است و امروز این تفکر سنگر مقاومی در برابر نفوذ سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و... دشمنان شده است. بسیج مایه افتخار و امید و دلگرمی ملت ما و بزرگترین مولفه قدرت نظام اسلامی در برابر دشمنان است.

ولایت پذیری مشخصه اصلی بسیج

سردار غیاثی راد بیان کرد: هدف بسیج پاسداری از انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن و جهاد در راه خدا و گسترش قوانین پروردگار در عالم است. تک تک اعضای بسیج سلول بافت ولایت فقیه است و ولایت پذیری مشخصه اصلی بسیج است.

سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان نیز در همایش شکوه مقاومت بیان کرد: بسیج بوستان عظیمی است که با دوراندیشی و ژرف اندیشی امام شکل گرفت، تا امروز بعنوان پدیده ای شگفت آور هر روز مقتدرتر از قبل بعنوان یک افتخار بر تارک ایران اسلامی بدرخشد.

اکبری خاطرنشان کرد: بسیج یک ذخیره الهی و بزرگترین قدرت بازدارنده در برابر تهدید دشمنان ملت ایران است.

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir