رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

در یادواره «یک مسجد، یک خاطره، یک فرمانده»؛ فرهنگ دفاع و شهادت تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه دارد

نمایش خبر : 364 | تاریخ انتشار : 2 آذر 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ به مناسبت هفته بسیج؛ یادواره «یک مسجد، یک خاطره، یک فرمانده» به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای میلاجرد با حضور رزمندگان و با خاطره گویی جانباز سرافراز نورعلی غریبی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد.

سرهنگ پاسدار رشید اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که با دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) برای بیمه کردن انقلاب اسلامی در مقابل توطئه دشمنان شکل گرفت.

وی با تاکید بر اینکه تفکر و اندیشه امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج، خوشبختانه در ۳۷ سال گذشته انقلاب، کشور و ملت را در مقابل توطئه عظیم بین‌المللی بیمه کرده است، گفت: امروز درخت بسیج میوه داده و در کشور سوریه و عراق تفکر بسیجی شکل گرفته است و همین تفکر بسیجی ریشه داعش سلفی را در منطقه خشکاند.

فرمانده سپاه ناحیه کمیجان تصریح کرد: این پیروزی را به مردم مسلمان سراسر جهان و خانواده شهدای مدافع حرم به خصوص سردار شهید همدانی تبریک می گوییم.

اکبری خاطرنشان کرد: امروزه بسیج در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، هنری، اجتماعی و محرومیت زدایی در سراسر کشور در حال درخشش است.

 جانباز سرافزار نورعلی غریبی از پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در ادامه مراسم گفت: راه بسیج و شهدا تمام شدنی نیست و تا ظهور و رهبری حضرت مهدی(عج) دفاع و فرهنگ شهادت ادامه دارد.

غریبی با اشاره به صفات و ویژگی های اخلاقی شهدا تصریح کرد: بسیج مکتب پرورش انسان های خدامحور است و رزمندگان دوران دفاع مقدس زاهدان شب و شیران روز در مقابل دشمن بعثی عراقی بودند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir