رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

تماس با ما

پایگاه تحلیلی خبری سلام کمیجان از سال 89 فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کرده و در حال حاضر تنها سایت تحلیلی خبری مستقل شهرستان کمیجان می باشد که توانسته است با انتشار صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات این شهرستان قدمی موثر در راستای پیشرفت شهرستان کمیجان بردارد.

 

 

شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید تصاویر و خبرهای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی، مشکلات شهری و حتی انتقاد و پیشنهادهای خود را برای ما ارسال نمایئد، تا به صورت جدی پیگیری کنیم.

 

لازم به توضیح است تمامی نهادها و ارگانهای شهرستان نیز می توانند جهت انتشار اخبار و عملکرد خود در سایت سلام کمیجان با ما در ارتباط باشند.

 

پل های ارتباطی با ما:

کانال تلگرام به نشانی: salamkomijan@

آدرس پست الکترونیک سایت سلام کمیجان: salamkomijan@chmail.ir

 شماره پیامکی ما:50002931500

 

یکی از مهم ترین و آسان ترین راه ارتباطی با پایگاه خبری سلام کمیجان، عضویت در کانال خبری این پایگاه می باشد، جهت عضویت بر روی لینک کلیک کنید.

 

سلام کمیجان از سیاه‌ نمایی، القای یأس و ناامیدی و چشم‌ بستن بر تلاش های خالصانه مسئولان نظام اسلامی اعلام بیزاری و برائت دارد و کارکرد اول رسانه را در ترویج امید، نشاط، پشتکار، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردایی می‌داند که امید اول جهان اسلام و بشریت است.

 

پروردگارا، به ما صدق و صفا و صداقت و راستی و راستگویی و اخلاص عطا فرما، چرا که امیر ما فرمود:«و لما رأی الله صدقنا انزل علینا النصر»

 

انتهای پیام/ع

منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir