رسول اکرم(ص) : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست.

جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال با محوریت اجرای احکام قضایی در اراضی ملی و چاههای غیر مجاز با محوریت پیش گیری از حریق در مراتع در کمیجان برگزار شد

نمایش خبر : 198 | تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

به گزارش سلام کمیجان؛ جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال با محوریت اجرای احکام قضایی در اراضی ملی و چاههای غیر مجاز و پیشگیری از حریق در سطح مراتع شهرستان در محل دادگستری کمیجان تشکیل شد.

هادی نکویی ریس اداره منابع طبیعی با ارائه گزارش عملکرد اداره در راستای حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی و رفع تصرفات از ابتدای سال جاری گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقدامات موثر در پیشگیری از حریق در مراتع انجام داده است. از جمله میتوان به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در قالب نصب بنر، توزیع اطلاعیه و بروشور بین بهره برداران و شوراها و دهیاری ها، برگزاری کلاس های آموزشی، تجهیز یگان حفاظت اداره به وسایل اطفا حریق، تشکیل اکیپ های اطفا حریق با همکاری سپاه شهرستان و اکیپ های مردمی و زمینه تشکیل اکیپ اضطرار به ریاست فرماندار محترم و سایر اعضا در محل اداره منابع طبیعی اشاره کرد.

در ادامه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ضمن اعلام برخورد قاطع با متصرفین اراضی ملی و عاملین ایجاد حریق در مراتع از اقدامات و فعالیت های اداره منابع طبیعی کمیجان تقدیر کردند.

 

 

 

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .

اطلاعات

ارسال نظر به این پست پس از 10 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد
منشور اخبار
salamup.ir
telegram
nashrkhabar.ir