مردم از سیاست مداران خسته بیزارند

به گزارش سلام کمیجان؛ استقبال نونهالان و والدین از ایستگاه نقاشی در حاشیه نماز جمعه شهرستان کمیجان برگزار شد.

به گزارش سلام کمیجان؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کمیجان ۱۹ آبان ماه به امامت حجت الاسلام سعیدی در مصلی شهر برگزار گردید. خلاقیت این هفته نماز جمعه شهرستان کمیجان واستقبال نونهالان و والدین از ایستگاه نقاشی در حاشیه نماز جمعه شهرستان قابل توجه بود.


حجت الاسلام سعیدی در بخش دوم خطبه اول به موضوع مهم ازدواج جوانان پرداخته و افزود که پیامبر می فرمایند ای مردم نکاح سنت من است و هرکس از سنت من روی گردان شود از من نیست . ایشان در ادامه این حدیث اشاره کردند که نکاح مختص دین مبین اسلام است زیرا نکاح با زندگی مشترک زن و مرد در یک خانه فرق دارد در نکاح زن و مرد همدیگر را در رسیدن به خدا و تقوا پیشه گی کمک می کنند.
ایشان ضمن دعوت خانواده ها به ازدواج آسان با تمسک به آیه ۱۵۷ سوره اعراف افزود که خداوند می فرماید ای مردم پیامبر آمده تا دست و پای شما را از باورهای غلط باز کند . اگر کسی بخاطر فقر فرزندش را به ازدواج در نیاورد بخدا اعتماد ندارد زیرا خداوند طبق آیات سوره نور رفع نیاز آنها را قول داده است.
حجت الاسلام سعیدی در خطبه دوم فراز هایی از دعای هفتم صحیفه سجادیه را بازگو کردند و از مردم خواستند که این روزها بخاطر گرفتاری مردم مسلمان غزه این دعا را تلاوت کنند و بیان داشتند که پیامبر فرموده هر مسلمانی صدای کمک خواهی کسی را بشنود و بیاریش نرود مسلمان نیست هرچند آن فرد مظلوم غیر مسلمان باشد ایشان به مناسبت های هفته هم اشاراتی داشتند من جمله ۲۴ ابان سالروز ارتحال علامه طباطبایی که تفسیر نفیس المیزان یادگار ایشان است و همچنین ۲۰ آبان ۱۳۹۰ سالروز شهادت شهید طهرانی مقدم رییس سازمان خودکفایی سپاه هم او که طبق وصیتش روی سنگ مزار پاکش نوشته شده .
اینجا مزار کسی است که آرزوی نابودی رژیم صهیونیستی را داشت ‌و امروز ان شا الله این آرزو در حال تحقق است.
حجت الاسلام سعیدی امام جمعه کمیجان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه سابق کشورمان خطاب به او گفتند که شما هیچ جایگاه سیاسی و اجتماعی ندارین که بخواهید اظهار نظر بکنید شما در دوره وزارتتان خواستید سردار سلیمانی عزیز را زیر سوال ببرید ولی عظمت سردار اجازه این کار را به شما نداد شما خسته هستید و خسته بودید و مردم از سیاست مداران خسته بیزارند بهتر است بیرون از حد خودتان حرف نزنید مردم ایران موشک را تجربه کرده اند و ترسی ندارند شما می ترسید زیرا آنموقع هم در ایران نبودید و افردای مثل شما نباید دیگر تجربه شوند که شما خسارات زیادی به مملکت زده اید امروز دوستان خارجی شما هم شما را باطل می دانند .
خطیب جمعه کمیجان ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی از دانش آموزان و فرهنگیان خواستند که از مطالعه غافل نشوند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =