دانش آموزان باید تحلیل داشته باشند و این ماموریت آموزش و پرورش را سنگین تر می کند

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی، گفت: در۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار سه واقعه مهم اتفاق افتاد در سال ۱۳۴۳ تبعید امام به ترکیه و ۱۳۵۷ کشتار دانش آموزان و دانشجویان و ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی که منشا خیلی از تحولات بعد از آن بوده است.

به گزارش سلام کمیجان؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ۱۲ ابان ماه کمیجان به امامت حجت الاسلام سعیدی امام جمعه کمیجان در محل مصلای شهر برگزار گردید

احجت الاسلام والمسلمین سعیدی، گفت: خداوند در آیه ۶۴ سوره مائده می فرماید فکر نکنید اگر شما کفر پیشه کنید خداوند دست بسته است . یهودیها فکر می کنند دست خدا بسته است در صورتی که دست آنها بسته است و خداوند آنها را لعنت کند که اینگونه فکر می کنند .
خداوند در بین یهود کینه و دشمنی قرار داده تا روز قیامت و هرچه دنبال اتش جنگ باشند خدا آنرا خاموش خواهد کرد
حجت الاسلام سعیدی بیان کردند اتفاقات این روزها اتفاقات آخرالزمانی است و ما منتظر تحقق وعده الهی هستیم .
امروز گروه هایی که در غزه مبارزه می کنند نمونه های کوچک از آن لشکر قوی ای هست که طبق آیه ۸۰ سوره هود حضرت لوط آرزوی آن را داشت ایشان افزودند هیچ زمانی از تاریخ نبوده که ۳ رهبر از نسل پیامبر و لشگریانی گوش بفرمان و قوی داشته باشند و این نمونه همان رکن شدید و لشگر قوی هست .
و آنجا که می فرماید این مجاهدان با عنایت خدا دور هم جمع می شوند و لشگر واحد می شوند اینها همان لشکر امام زمان ارواحنافداه هستند .
امام صادق علیه السلام فرمود وقتی که هنگام ظهور برسد خداوند ترس را از دل لشگریان شیعیان ما بر دارد و آنها از شیر شجاعتر خواهند شد .
و خداوند در آیه ۶۰ سوره روم فرمود صبر کنید که وعده خداوند حق است و خدا به وعده خود عمل خواهد کرد

خطیب جمعه کمیجان در خطبه دوم افزود: از زمانی که شما باهم دشمن بودید و خدا شما را باهم مهربان کرد شما لب پرتگاه بودید خدا دست شما را گرفت و نجاتتان داد نمونه اش کشور هایی بودند که بطرف سازش با اسرائیل می رفتند امروز علیه اسرائیل شده اند و این یک نمونه فعلی است .
حجت الاسلام سعیدی در ادامه به مناسبت های هفته پیش رو از جمله ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار اشاره کرده بیان کردند ۳ واقع مهم در این روز اتفاق افتاد در ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ تبعید امام به ترکیه و ۱۳۵۷ کشتار دانش آموزان و دانشجویان و ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی که منشا خیلی از تحولات بعد از آن بوده است.
همچنین دیدار رهبر معظم انقلاب با دانش آموزان که در این دیدار رهبر عزیز بیان فرمودند دانش آموزان باید تحلیل داشته باشند و این دستور ماموریت آموزش و پرورش را سنگین تر می کند . و امروز جنگ غزه جنگ با اسرائیل نیست جنگ بین حق و باطل است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهار =