شهیدعلی فخارنیا /خداوندامرگ ماراشهادت درراهت قراربده

پاسدار شهید «علی فخارنیا» در وصیت‌نامه خود آورده است: «از خداوند متعال می‌خواهم دیر یا زود مرا هم به صف عاشقان برساند، چون دیگر ماندن سخت است، دوری یاران بسیار مشکل».

به گزارش سلام کمیجان؛ شهید علی فخار نیا دهم خرداد ۱۳۴۷ در تهران چشم به جهان گشود. پدرش منصور معمار بودو مادرش،کبری نام داشت. تا پایان سوم راهنمایی درس خواند. از سوی سپاه پاسداران در جبهه حضور یافت. ششم مرداد ۱۳۶۷، در اسلام آباد غرب بر اثر اصابت ترکش توسط نیروهای عراقی شهید شد. مزار او در بهشت زهرای تهران واقع است

متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

امروز روز جهاد در راه عقیده است، روز لبیک گفتن به ندای امام حسین(ع) است. روز انتقام سیلی حضرت زهرا (س) است روز انتقام فرق شکافته مولا امیرالمومنین است روز انتقام دندان شکسته رسول الله (ص) است، روز لبیک‌گویی به پیر جماران امام امت است که با تمام قوا جلوی متجاوزین شرق و غرب ایستاده است: درنگی جایز نیست.

پس از عرض سلام خدمت خانواده محترم امیدوارم حال همه شما عزیزان خوب باشد و سلامتی شما و پیروزی رزمندگان اسلام را از خداوند متعال خواستارم: می‌بخشید اگر در این مدت چند سال با رفتار ناشایست خود باعث ناراحتی شما عزیزان شدم.

دنیا محل گذر است همه روزی می‌آیند و بعد از مدتی می‌روند چقدر خوش است در هنگام رفتن روی یار را دیدن. هم اکنون که این چند‌خط را برایتان می‌نویسم نزدیک مغرب است و نمی‌دانم چه سرنوشتی در انتظارم می باشد. از خداوند متعال می‌خواهم دیر یا زود مرا هم به صف عاشقان برساند، چون دیگر ماندن سخت است، دوری یاران بسیار مشکل. هر‌وقت که در تهران بودم هرجا را نگاه می‌کردم یاد عزیزان و دوستانم می‌ا‌فتادم که به شهادت رسیده بودند و از خود بی‌خود می‌شدم. هر موقع که چشمم به خانواده شهدا می‌افتاد ناراحت می‌شدم و شرمسار و سر‌افکنده از جلوی آنها می‌گذشتم. خیلی علاقه به شهادت دارم و همیشه از خدا میخواستم اگر یک روز هم به آخر جنگ باقیمانده مرا هم شهید بمیراند. چون ماندن برایم بسیار سخت است و دیدن صلح برایم بسیار دشواراست، دیگر نمیتوانم بمانم در تمام اوقات با دشمنان اسلام و رهبر مقابله کنید، نگذارید امام تنها بماند. نماز و روزه را سبک نشمارید و در مصائب ائمه (ع) شرکت کنید و خود را با نورائمه و مصائب آن‌ها آشنا کنید.

به امید پیروز نهایی

پروردگارا مرگ ما را شهادت در راهت قراربده “والسلام”

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی نگه دار

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =