دست پُرفتاح درسفربه کمیجان

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد با هدف کمک به مردم و توزیع عادلانه منابع، شهرستان کمیجان را تحت پوشش خود قرار داد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد با هدف کمک به مردم و توزیع عادلانه منابع، شهرستان کمیجان را تحت پوشش خود قرار داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا:« سید پرویز فتاح» روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان کمیجان، افزود: در گذشته تنها شهر میلاجرد تحت پوشش خدمات بنیاد مستضعفان بود و اما از امروز تمام شهرستان کمیجان تحت پوشش خدمات این بنیاد قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: هیچ خانواده‌ داری ۲ عضو معلول در استان مرکزی نباید بدون خانه باشد و بنیاد مستضعفان همکاری لازم برای ساخت را در دستور کار قرار داده است.

فتاح افزود: سال گذشته ۳۳ هزار بسته لبنی در استان مرکزی توزیع شد.

وی ادامه داد: از ۲۳۵ واحد مسکونی در حال ساخت در شهرستان کمیجان ۲۰۷ واحد در میلاجرد بنا شده است که پس از تکمیل آن واگذاری، ساخت واحدهای مسکونی دیگر نیز توسط بنیاد مستضعفان آغاز می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بیان کرد: سال گذشته ۸۵۰ میلیارد ریال وام اشتغال و مسکن در میلاجرد پرداخت شد و امسال پرداخت یک هزار میلیارد ریال در این شهر هدفگذاری شده است.

فتاح گفت: همچنین پرداخت ۵۰ میلیارد ریال کمک هزینه به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهر از سوی بنیاد مستضعفان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال نیز برای بخش مرکزی کمیجان اعتبار در نظر گرفته شد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بیان کرد: سال گذشته در سفر به استان مرکزی ۵۰ میلیارد ریال به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۵۰ میلیارد ریال نیز به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی میلاجرد اختصاص یافت.

فتاح به احیای قنوات کمیجان اشاره کرد و گفت: بنیاد مستضعفان برای احیای قنوات با هدف افزایش اشتغال و تولید برنامه‌های مدونی تدوین کرده است.

وی به جایگاه ارزشمند شهدا اشاره کرد و افزود: یکی از سرفصل‌های حمایتی کمک به خانواده شهدا و ساماندهی گلزار شهدای کمیجان در دستور کار مسولان محلی قرار گیرد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این نهاد انقلابی در خدمت‌رسانی به مردم کنار دولت است، بیان کرد: منابع ما محدود است اما اولویت بندی در دستور کار قرار دارد.

فتاح با بیان اینکه بنیاد مستضعفان منابع خود را کنار دولت آورده است، افزود: اداره بزرگترین شهر صنعتی خاورمیانه در کاوه شهرستان ساوه با ۵۰۰ واحد صنعتی توسط بنیاد انجام 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =