دستگیری ۴ نفر از عاملان قتل شهروند کمیجانی در عملیات ضربتی پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان از شناسایی و دستگیری 4 نفر از عاملان قتل شهروند کمیجانی، در عملیات ضربتی پلیس در مخفیگاهشان خبر داد.

🔸 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” عابدین ملکی پویا ” در تشریح این خبر بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر پنهان شدن عاملان و همدستان قتل یک شهروند کمیجانی در شهرستان های همجوار، بلافاصله بررسی های تخصصی پلیس این شهرستان برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز شد.

▫️ وی با اشاره به اینکه در نخستین روز سال جاری و در یک نزاع و درگیری یکی از شهروندان کمیجانی به قتل می رسد، خاطرنشان کرد: در همان لحظات اولیه ۱۰ نفر از عوامل دخیل در درگیری شناسایی و به دستور مقام قضایی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند که با توجه به متواری شدن عوامل اصلی و پس از شناسایی محل اختفا آنان پس از اخذ نیابت قضائی، مأموران آگاهی شهرستان کمیجان، در یک عملیات ضربتی، سرانجام ۴ نفر از عوامل اصلی قتل را در مخفیگاهشان در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.

🔸 فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان اظهار داشت: در بازجویی های فنی کارآگاهان، ۲ نفر ازمتهمان دستگیر شده در این عملیات، با مشاهده مستندات و مدارک قانونی پلیس، به وارد آوردن ضربات چاقو و بیل به مقتول اعتراف کردند.

🎙پایگاه‌خبری ســــلام‌کمیجـــان

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفت =