احداث دو مخزن ایستگاه پمپاژ آب توسط بسیج سازندگی کمیجان

به گزارش روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی با اشاره به آبرسانی به روستاهای کمیجان، اظهار داشت: دو مخزن و ایستگاه پمپاژ آب توسط بسیج سازندگی در این شهرستان احداث شده است که وظیفه رساندن آب به منازل بیش از 800 خانوار را برعهده دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی با اشاره به آبرسانی به روستاهای کمیجان، اظهار داشت: دو مخزن و ایستگاه پمپاژ آب توسط بسیج سازندگی در این شهرستان احداث شده است که وظیفه رساندن آب به منازل بیش از ۸۰۰ خانوار را برعهده دارد.

وی افزود: به مناسبت این ایام مبارک و به همت سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی و بسیج سازندگی سپاه کمیجان، با نظارت شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی اجرای پروژه آبرسانی مجتمع فخر الدین عراقی را برای روستاهای شهرستان کمیجان شاهد هستیم.

کمیزی بیان کرد: این مجتمع شامل ۷ روستا از روستاهای محروم و کمتر برخوردار شهرستان کمیجان می‌شود و تا به امروز تعویض شبکه و آبرسانی ۵ روستا به اتمام رسیده است.

فرمانده سپاه کمیجان با بیان اینکه مجموع لوله‌گذاری در روستاهای کمیجان بالغ بر ۲۰ هزار متر برآورد می‌شود، گفت: دو مخزن و ایستگاه پمپاژ آب توسط بسیج سازندگی در این شهرستان احداث شده است که وظیفه رساندن آب به منازل بیش از ۸۰۰ خانوار را برعهده دارند.

کمیزی با اشاره به فرسوده بودن لوله‌های آب که در گذشته وظیفه آبرسانی را برعهده داشته‌اند، افزود: طرح تعویض شبکه این روستاها با همت جهادی، استفاده از تجهیزات بسیج سازندگی و سایر دستگاه‌های اجرایی در حال انجام است.

وی ادامه داد: برای اتصال روستای کوت آباد هم اکنون شاهد احداث چاه و بهره‌برداری از قنات روستا هستیم و افزون بر آن از مخزن مجتمع‌هایی در دیگر مناطق شهرستان از جمله مجتمع کلوان و خمارباقی نیز آب به روستای راستگردان خواهد رسید.

فرمانده سپاه کمیجان با اشاره به اینکه در بعضی از روستاها کمبود آب تا حدی هست که یک یا دو ساعت در روز به آن دسترسی دارند، خاطرنشان کرد: این اقدامات به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و به واسطه عملکرد و اعتبارات قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن مجتبی(ع) انجام می‌شود تا مردم بتوانند از این نعمت الهی که مایه حیات است بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =