هنرمندان کمیجانی در اولین جشنواره اشکها و لبخندها خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، هنرمندان عرصه نمایش این شهرستان، در اولین دوره جشنواره اشکها و لبخندها خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، هنرمندان عرصه نمایش این شهرستان، در اولین دوره جشنواره اشکها و لبخندها خوش درخشیدند.گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، هنرمندان عرصه نمایش این شهرستان، در اولین دوره جشنواره اشکها و لبخندها خوش درخشیدند.

گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، هنرمندان عرصه نمایش این شهرستان، در اولین دوره جشنواره اشکها و لبخندها خوش درخشیدند.

نمایش ترانه های تلخ تارا که پیشتر هم در کمیجان به صحنه رفته بود به نمایندگی از آثار نمایشی فاخر در حوزه آسیب های اجتماعی؛ مهمان نگاه داوران و علاقه مندان عرصه نمایش در شازند بود.

کارگردان این نمایش، رضا اسکندری در مراسم اختتامیه این نمایش موفق به کسب رتبه دوم کارگردانی و دو نفر از بازیگران این اثر نمایشی خانم ها : فرزانه آیافت و صدف صمدیان رتبه اول را به عنوان بهترین بازیگری زن به همراه دیپلم افتخار دریافت نمودند.

اولین دوره جشنواره اشک‌ها و لبخندها در شازند با هدف کاربرد هنر در کاهش بحران اجتماعی و آسیب‌های ناشی از آن، نقش و مسئولیت اجتماعی هنرمند در تحلیل آسیب‌های اجتماعی، ایجاد درگیری ذهنی و ارتقا شناخت عموم مردم به واسطه هنر و نقش هنر در پیشگیری آسیب‌های رسانه‌های اجتماعی برای قشر نوجوان و جوان برگزار شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =