روحانیون خط مقدم جهاد تبیین هستند

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، با اشاره به اینکه روحانیون خط مقدم جهاد تبیین هستند گفت: روحانیون باید در فضای جهاد تبیین ورود کنند و جلوی نفوذ اصلی دشمن را در افکار عمومی بگیرند.

حجت‌الاسلام امیر طاهری معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در نشست با مبلغان و روحانیون شهرستان کمیجان که با حضور امام‌جمعه و جمعی از مسئولان برگزار شد گفت: روحانیون باید در فضای جهاد تبیین ورود کنند و جلوی نفوذ اصلی دشمن را در افکار عمومی بگیرند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه در عرصه جهاد تبیین هر یک از ما وظایفی را بر عهده‌داریم، افزود: اجرای بهینه و منحصربه‌فرد این وظایف می‌تواند زمینه‌ساز تحقق پیروزی روزافزون در عرصه جهاد تبیین برای ایران اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام طاهری تصریح کرد: امام جماعت باید در مسجد محل مرجعیت داشته باشد و بتواند برای رفع مشکلات مردم و محله تلاش و اقدام مؤثر کند. و مردم اولین مکان برای حل مشکلات محله خود را به مسجد و امام جماعت محل ارائه کنند.

وی با بیان اینکه امام جماعت دارای شبکه‌های گسترده‌ای در منطقه است و بانوان یکی از شبکه‌ها هستند، اظهار کرد: بانوان توانستند در این حوزه بسیار قوی واردشده و رفع اختلافات خانوادگی را در دستور کار قرار دهند و ارتقای فرهنگ دینی در خانواده یکی از رسالت‌های بانوان است و آنان یکی از بازوان اصلی امام جماعت در محلات هستند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + بیست =